d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Novi Bug U Igri > ....
Prev134567Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Aug 5 2008 05:16pm
Quote (Rakshasas(KD) @ Tue, Aug 5 2008, 11:14pm)
Od stvarnih bugova mi je najjaci kad se telas u maggotu pa upadnes u crnilo i gg tongue.gif
tj. iztelas iz mape tongue.gif


aha
uletis iza zida
xD
rofl
to mi je jaci bag fakat
Member
Posts: 7,408
Joined: Nov 24 2007
Gold: 1,040.00
Aug 5 2008 06:35pm
Quote (Usc_abaddon @ Wed, 6 Aug 2008, 00:16)
aha
uletis iza zida
xD
rofl
to mi je jaci bag fakat


happy.gif


najjaci je kad u duelu charge zašteka.. jebem 100000 bogova mad1.gif
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Aug 5 2008 06:56pm
to meni na classic kako koristim charge kroz cs da brze ide, pa se slucajno zabijen u nekog i onda bloka hahaha
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Aug 5 2008 10:00pm
Quote (Draganwtf @ Wed, Aug 6 2008, 12:35am)
happy.gif


najjaci je kad u duelu charge zašteka.. jebem 100000 bogova mad1.gif


jooj....
kad igram hammera pa swapam charge i hammer...
onda zasteka onako stoji na jednoj nozi kod igra cip-cop -.-
samo mi pokaze da sam owned!
Member
Posts: 1,118
Joined: Apr 18 2008
Gold: 1,784.00
Aug 6 2008 04:24am
Usc_abaddon sta ti samo znas vrijedat?....daj pogledaj kolko fga imas pa se javi...stalno nekom seres da je debil a tu najveci debil si ti.
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Aug 6 2008 04:35am
Quote (t0nc3k @ Wed, Aug 6 2008, 10:24am)
Usc_abaddon sta ti samo znas vrijedat?....daj pogledaj kolko fga imas pa se javi...stalno nekom seres da je debil a tu najveci debil si ti.


nije pitanje u fg...
pitanje je u tome dal ces ti mene buggat da ja imam tolki dmg
wink.gif
Member
Posts: 2,099
Joined: Feb 19 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Aug 6 2008 06:37am
Quote (t0nc3k @ Wed, Aug 6 2008, 10:24am)
Usc_abaddon sta ti samo znas vrijedat?....daj pogledaj kolko fga imas pa se javi...stalno nekom seres da je debil a tu najveci debil si ti.


a jbte vidi kolko ja fga imam i koji teg imam ( skoro trusted ) pa se javi kad to dobijes
postat cu mediator ubrzo ako posaljem jos jedan link lady_of_darkness mi je rekla
mediator of no acces on d2jsp
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Aug 6 2008 07:19am
Quote (Patrickk @ Wed, Aug 6 2008, 12:37pm)
a jbte vidi kolko ja fga imam i koji teg imam ( skoro trusted ) pa se javi kad to dobijes
postat cu mediator ubrzo ako posaljem jos jedan link lady_of_darkness mi je rekla
mediator of no acces on d2jsp


vouch
happy.gif
laugh.gif
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Aug 6 2008 04:00pm
Quote (Patrickk @ Wed, Aug 6 2008, 12:37pm)
a jbte vidi kolko ja fga imam i koji teg imam ( skoro trusted ) pa se javi kad to dobijes
postat cu mediator ubrzo ako posaljem jos jedan link lady_of_darkness mi je rekla
mediator of no acces on d2jsp


( skoro trusted )

hahahaaaahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahaha
Member
Posts: 7,408
Joined: Nov 24 2007
Gold: 1,040.00
Aug 6 2008 05:20pm
Quote (Usc_abaddon @ Wed, 6 Aug 2008, 14:19)
vouch
happy.gif
laugh.gif


Go Back To Hrvatski Topic List
Prev134567Next
Closed New Topic New Poll