Quote (t0nc3k @ Wed, Aug 6 2008, 10:24am)
Usc_abaddon sta ti samo znas vrijedat?....daj pogledaj kolko fga imas pa se javi...stalno nekom seres da je debil a tu najveci debil si ti.
a jbte vidi kolko ja fga imam i koji teg imam ( skoro trusted ) pa se javi kad to dobijes
postat cu mediator ubrzo ako posaljem jos jedan link lady_of_darkness mi je rekla
mediator of no acces on d2jsp