Quote (Lord_Techno @ Sat, Aug 9 2008, 11:56am)
toncek sta imas MSN !?!?!?!
imam...btw...matej...ja nisam znao za diablo prije 1,5 god nego sam poceo igrat prije par dana a vec sam te stigao....na tvom mjestu vise nebi igro...al ok
btw...miki...to te pajo primamio sa svojim golisavim slika...i normalno ti to primila a to bio hack