d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Hrvatski Nog. Klubovi U Eu Natjecanjima > ...
Prev13456710Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Aug 15 2008 06:59am
evo kako je trebala izgledat

http://www.youtube.com/watch?v=l5bXcgF73AY&feature=related

1:32 žuta zastava s orlom wink.gif

btw jezik na kojem je pjesma u ovome videu je baskijski ili kako oni sami kažu euškara (euskara)...
Member
Posts: 6,208
Joined: Sep 9 2006
Gold: 20.00
Aug 15 2008 07:39am
Quote (eddy_hc @ Fri, 15 Aug 2008, 10:31)

ha ha..
a da zivis u zg reka bi to je vise stil torcidasa.


bas ti i kazen da je stil bbb jer zivin u zg wink.gif

Quote (The_Outsider @ Fri, 15 Aug 2008, 11:21)
svaki klub mora imat grupu takvih neandertalaca...

takvih imas i u barceloni, lionu, milanu il kamen ingradu..........

u engleskoj isto ima takvih al fala bogu tamo se nasla jedna pametna kao Margaret Thatcher pa recimo da se potuce neko na stadionu zavrsi u zatvoru na isto kao i onaj koji je silovo malu curicu...


jebiga, uvik ce bit onih koji ce trazit samo frku, ja san naravno protiv toga, ali nisan za takav zakon ako zapalis bengalku da moras odlezat u zatvoru po godine dok na slobodi znamo vec kakvi ljudi u lijepoj nasoj

Quote (Dr_Feelgood @ Fri, 15 Aug 2008, 13:59)
evo kako je trebala izgledat

http://www.youtube.com/watch?v=l5bXcgF73AY&feature=related

1:32 žuta zastava s orlom wink.gif

btw jezik na kojem je pjesma u ovome videu je baskijski ili kako oni sami kažu euškara  (euskara)...


a bas san gleda po standovima, pita imaju li di skriveno tongue.gif al jbg
rezultat je povoljan i ja kazen smile.gif

This post was edited by Razakel on Aug 15 2008 07:40am
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Aug 15 2008 11:12am
Quote (Razakel @ Fri, Aug 15 2008, 01:39pm)
a bas san gleda po standovima, pita imaju li di skriveno tongue.gif al jbg
rezultat je povoljan i ja kazen smile.gif


y, y, to triba tražit izričito jer za to ako imaš na štandu popališ globu tamo golemu globu i dođeš na crnu listu španjolske tajne policije.
tako da me ne čudi šta ipak toga nije bilo za kupit. eventualno si moga nać onu lipu baskijsku zastavu wink.gif

hm evo i jedan neuobičajni pozdrav

gora euskal herria!!!
Member
Posts: 1,799
Joined: Jan 2 2006
Gold: 13.37
Aug 15 2008 04:47pm
dakle prve utakmice su prosle...

Shakhtar - Dinamo 2-0

Deportivo - Hajduk 0-0

Aris - Slaven 1-0

moje prognoze su... Dinamo OUT... ostali idu dalje xD
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Aug 15 2008 05:11pm
Quote (Elfen Lied @ Sat, 16 Aug 2008, 00:47)
dakle prve utakmice su prosle...

Shakhtar - Dinamo 2-0

Deportivo - Hajduk 0-0

Aris - Slaven 1-0

moje prognoze su... Dinamo OUT... ostali idu dalje xD


hajduk možda iznenadi, a Slaven nema kvalitetu al daj bože da me demantiraju

a dinamo je svoje odsvira, samo da im sad ne upadne neki brutalni protivnik u Kupu UEFA a ima dosta potencijalnih
Member
Posts: 20,487
Joined: Apr 28 2008
Gold: Locked
Warn: 30%
Aug 15 2008 09:33pm
b.
Member
Posts: 7,408
Joined: Nov 24 2007
Gold: 1,040.00
Aug 17 2008 03:15pm
i kod vas postala domacinska liga xD

kečevi ko kuce!
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Aug 17 2008 03:24pm
DOMACA LIGA
STA JE TOWARI NEMA VAS NIGDJE
3:1
wwooohoooo EZPWN'D
xD
Member
Posts: 1,799
Joined: Jan 2 2006
Gold: 13.37
Aug 17 2008 05:45pm
jbg mi smo se koncentrirali na Deportivo... i imamo povoljan rezultat uoci uzvrata ... Kup UEFA je vazan...

a sta Rijeka ima ? a da ispali ste od nekih Albanaca, MKDonaca ili w/e xD
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Aug 17 2008 09:00pm
mi ?
pa nemoj mi rec da si ti igra ? tongue.gif
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev13456710Next
Add Reply New Topic New Poll