Quote (t0nc3k @ Wed, Aug 6 2008, 04:11pm)
to mi je bio prvi lik sa kojim sam poceo igrat...nisam imao niti jednu stvar i bilo je to davnooo...
i btw nisam s tobom prico

/ nemojte reportat topicj er cu dobit warna samo mi jos i to treba..
This post was edited by Patrickk on Aug 6 2008 10:12am