Quote (Rakshasas(KD) @ Thu, 31 Jul 2008, 03:19)
STARI OVDI SE GRADI KA LUDO ... od pozdrava suncu,orgulja, nove stambene zgrade i to ih u godinu dignu po 5,dvorana,ceste, pizde materine...
Je, u 2 dana kolko sam proveo u Zd, stigoh vidjet orgulje i pozdrav suncu. Stvar izgleda odlicno, al nemoze nista kod nas tako kreativno trajat predugo... jedan stakleni panel vec popucao ko da ga je netko iso namjerno trgat. Bah!
Politika u drzavi je od pocetka postala privatni biznis. Dodes na izbore, pogledas listic i odlucujes ko ce se nakrcat parama, a ne ko ce drzavu rjesit dugova i dignut standard. Inertnost tu igra veliku ulogu, jer svi nezadovoljni samo kukaju a nista ne poduzimaju. Daleko smo mi od svjesti da treba izac na ulice i opcim masovnim prosvjedima pokazat politicarima da su oni tu zbog biraca, sto je ustaljena praksa u europi. Taktika "suti i kenjaj" je primjenjena manje vise u svim drzavnim institucijama, nitko za nista nije odgovoran a i banke opcenito drze gradane za jaja njihovim prekomjernim zaduzivanjem i zivljenjem iznad mogucnosti.