d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Imam I 2 Pitanje > U Vezi Trust Taga
Prev1345
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Jul 30 2008 07:55pm
Quote (Rakshasas(KD) @ Thu, 31 Jul 2008, 03:19)

Zakljucak: meni se sere kad vidin da se ovdi zapravo igra na ''daj pa ces dobit'' .. znaju oni koga triba pikirati..



Sve stranke i sve države funkcioniraju na taj način. To se zove politika.



Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Jul 30 2008 08:58pm
Quote (nugard @ Thu, Jul 31 2008, 03:55am)
Sve stranke i sve države funkcioniraju na taj način. To se zove politika.


Ma istina, al covice kolko smo mi godina unazad...
Member
Posts: 885
Joined: Apr 27 2008
Gold: 1,342.20
Jul 30 2008 10:34pm
Quote (Rakshasas(KD) @ Thu, 31 Jul 2008, 03:19)
STARI OVDI SE GRADI KA LUDO ... od pozdrava suncu,orgulja, nove stambene zgrade i to ih u godinu dignu po 5,dvorana,ceste, pizde materine...


Je, u 2 dana kolko sam proveo u Zd, stigoh vidjet orgulje i pozdrav suncu. Stvar izgleda odlicno, al nemoze nista kod nas tako kreativno trajat predugo... jedan stakleni panel vec popucao ko da ga je netko iso namjerno trgat. Bah!

Politika u drzavi je od pocetka postala privatni biznis. Dodes na izbore, pogledas listic i odlucujes ko ce se nakrcat parama, a ne ko ce drzavu rjesit dugova i dignut standard. Inertnost tu igra veliku ulogu, jer svi nezadovoljni samo kukaju a nista ne poduzimaju. Daleko smo mi od svjesti da treba izac na ulice i opcim masovnim prosvjedima pokazat politicarima da su oni tu zbog biraca, sto je ustaljena praksa u europi. Taktika "suti i kenjaj" je primjenjena manje vise u svim drzavnim institucijama, nitko za nista nije odgovoran a i banke opcenito drze gradane za jaja njihovim prekomjernim zaduzivanjem i zivljenjem iznad mogucnosti.
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Jul 31 2008 06:56am
Ma da bili su stukli par ploca namjerno, ali su ih sutradan zaminili novima.. a sto ces, ...
Member
Posts: 14,619
Joined: May 24 2008
Gold: 103.00
Warn: 10%
Aug 5 2008 02:41am
Quote (cppjole @ Sun, 27 Jul 2008, 05:46)
a jesi siguran da smo svi ode obicni smrtnici ^^?


^^,
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Aug 5 2008 03:55am
Quote (Phrarr @ Tue, Aug 5 2008, 08:41am)
^^,


y tu su neobični smrtnici tongue.gif
Member
Posts: 7,417
Joined: Apr 20 2007
Gold: 255.00
Aug 5 2008 04:36am
Quote (JaBaSh @ Thu, 31 Jul 2008, 06:34)
Politika u drzavi je od pocetka postala privatni biznis. Dodes na izbore, pogledas listic i odlucujes ko ce se nakrcat parama, a ne ko ce drzavu rjesit dugova i dignut standard. Inertnost tu igra veliku ulogu, jer svi nezadovoljni samo kukaju a nista ne poduzimaju.

Upravo to, i to će se nastavit sve dok se ne desi neka revolucija.
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Aug 5 2008 07:18am
Quote (rageofaeon @ Tue, Aug 5 2008, 10:36am)
Upravo to, i to će se nastavit sve dok se ne desi neka revolucija.


ma koja revolucija,
ko još jebe revoluciju i revolucionare

pokaži ti cash, pare, lovu,

nabijem ja na kurac ideje i zamisli

ostalom

neoliberalizam rulez !!!!!!!!!!!!
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev1345
Add Reply New Topic New Poll