Quote (t0nc3k @ Wed, Jul 30 2008, 01:11pm)
Kaj vi brijete???....ja nisam nikad nikog pokro niti necu....jer mislim da je to jadno....a to da ti krades pajo se vec odavno zna....sam si reko da si liku ukro foh shield i weapon u vrijednosti od 600fg,tako da.......a i kad sam te upozno si ukro technu bio acc........
________
[______] - > care box