d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Smak Svijeta 2012?
Prev1345
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Jul 15 2008 05:57pm
Quote (nesius @ Tue, Jul 15 2008, 08:17pm)
BS Galactica mi je zakon. Možda malo spora, al u 4. sezoni kad se sajlonci porokaju izmedju sebe je gg smile.gif


yy, čekan da izađu svi nastavci, pa ču i onda skinut pa pogledat sve u jednu noč u nizu, jednu za drugom wink.gif
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev1345
Add Reply New Topic New Poll