Quote (nesius @ Tue, Jul 15 2008, 08:17pm)
BS Galactica mi je zakon. Možda malo spora, al u 4. sezoni kad se sajlonci porokaju izmedju sebe je gg

yy, čekan da izađu svi nastavci, pa ču i onda skinut pa pogledat sve u jednu noč u nizu, jednu za drugom