Quote (JaBaSh @ Wed, Jun 11 2008, 03:54pm)
Da... cinilo mi se da je last ladd trajo puno dulje. Eh, ionako mi bilo sve polako dosadno, osim HC sose koju nikako da opravim guardianom...
Neznam sam dal se isplati uopce ista prodavat il samo iskrcat free nekom ko ce nastavit NL dalje...
ja nastavljam nl ofc...
ja sam potencijalni kandidat hehe =)