d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Diablo 1
Prev1345679Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 885
Joined: Apr 27 2008
Gold: 1,342.20
Jun 4 2008 06:59am
Quote (Rakshasas(KD) @ Wed, 4 Jun 2008, 12:55)
( Godly Plate of the Whale ) . to je hack ako mislis na full plate


Eeeee to, da. A znam da je hack, dobio ga od nekih standardnih cheatera koji su jos povremeno visili na netu tad. Naravno, likovi bili sorcerori sa spellovima koji ne postoje u obliku knjige, tj. knjiga je cheat i daje onaj spell koji samo Diablo baca ( apocalypse il armagedon - ne sjecam se sad ).

Pazite sam oni koji neznaju, da vas ni jednom ne udare oni zombiji zlatne boje na prvih 4 levela! Navodno gubite health permanentno ako vas uspiju udariti... wink.gif
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Jun 4 2008 01:16pm
da zombie se zove black death, kricavo zute je boje ... ako te taj udre gubis 1 healtha zauvik... i nikako dirat shrineove i cauldrone
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Jun 5 2008 03:22am
frend mi je iz danske i htjeli smo igrat skupa
al kaze mi neko sranje latency of that player is too long?
wtf?
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Jun 5 2008 04:22am
Quote (Usc_abaddon @ Thu, 5 Jun 2008, 11:22)
frend mi je iz danske i htjeli smo igrat skupa
al kaze mi neko sranje latency of that player is too long?
wtf?


Latencija je vrijeme čekanja, između tvog računala i servera, tj. kašnjenje responda na tvoju akciju.
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Jun 5 2008 04:53am
Quote (nugard @ Thu, Jun 5 2008, 10:22am)
Latencija je vrijeme čekanja, između tvog računala i servera, tj. kašnjenje responda na tvoju akciju.


i sta da napravim kad mi javi tu poruku?
kad stisnem ok onda prekine?
znaci moram samo cekati ili sta?
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Jun 5 2008 05:06am
ako imas max adsl onda ces tesko to risit... probaj firewall rijesit ili nesto



Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Jun 5 2008 06:05am
Quote (Rakshasas(KD) @ Thu, Jun 5 2008, 11:06am)
ako imas max adsl onda ces tesko to risit... probaj firewall rijesit ili nesto


imam max adsl...
dakle ako imam adsl uopce se nemogu joinat s nikim u igru??
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Jun 5 2008 06:06am
a neznam zasto to sere to triba izgooglat i naci rjesenje..

ja sam na b,netu i moje igre se mogu joinat tongue.gif
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Jun 5 2008 06:20am
Quote (Rakshasas(KD) @ Thu, Jun 5 2008, 12:06pm)
a neznam zasto to sere to triba izgooglat i naci rjesenje..

ja sam na b,netu i moje igre se mogu joinat tongue.gif


ma lol... -.-
btw danas smo na cijelom europe realmu bili ja, frend i jos neki lapan mage...
3 ljudi na realmu =)
pusto ko u sahari bokte jebo...
Member
Posts: 7,243
Joined: Feb 24 2008
Gold: 336.02
Jun 5 2008 06:35am
a jebemu, nemogu uc na blizzardovu stranicu, ak neko moze poslat b.net patch nek me PMa
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev1345679Next
Add Reply New Topic New Poll