Quote (Rakshasas(KD) @ Sun, Jun 8 2008, 05:55pm)
kako me iznervira onaj budan ajmeeee.. pa nije se pomaka otkad je usa
da i ja ga gledam...
krme debelo shugavo... lopta prolazi on bleji ko debil...
sad usporedi kako su se trgali olich, modrich i srna a sta je budan tamo radio (iako od onog olica nikad nista dok je u repki, dok za klub gira ko car)