d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Ivo Sanader, Bez Dr.
Prev134567Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,025
Joined: Jul 17 2007
Gold: 405.35
Apr 7 2008 06:30am
Quote (yankiman @ Sun, 6 Apr 2008, 13:45)
covik je dobro napisa...

al da je iko drugi bilo bi ti isto..


tako da je poliglot opet 1. izbor wink.gif


ohohoho... najjaci su mi ovi "mediji" koji mogu gledat u buducnost... bilo bi isto pfff, to nemozemo znat ni ja ni ti, ali niko drugi se nije dera ko seljak na Rivi "NEDAMO GENERALE!!"

Naguzija vas je sve niste se ni okrenili tongue.gif
Member
Posts: 8,933
Joined: Nov 4 2007
Gold: 435.00
Apr 7 2008 08:03am
Quote (Zajeb @ Mon, Apr 7 2008, 01:30pm)
ohohoho... najjaci su mi ovi "mediji" koji mogu gledat u buducnost... bilo bi isto pfff, to nemozemo znat ni ja ni ti, ali niko drugi se nije dera ko seljak na Rivi "NEDAMO GENERALE!!"

Naguzija vas je sve niste se ni okrenili tongue.gif


Al najbolje je to šta me boli pipa za političare i šta oni rade..

Meni isti kurac ja mislin..

Nepostoji taj Političar (Vlada) koji u 5 godina može povisit standard 200%

Tako da san HDZ i toćka...

Malo konzevativno al štaš...
Member
Posts: 8,933
Joined: Nov 4 2007
Gold: 435.00
Apr 7 2008 08:07am
Quote (yankiman @ Mon, Apr 7 2008, 03:03pm)
Al najbolje je to šta me boli pipa za političare i šta oni rade..

Meni isti kurac ja mislin..

Nepostoji taj Političar (Vlada)  koji u 5 godina može povisit standard 200%

Tako da san HDZ i toćka...

Malo konzevativno al štaš...



/e Zaboravija san..


Ocete bolje uvjete.. Europu .. A nebi surađivali sa hagon (nebi ni ja mater in jeben)

Ali jedno je povezano sa drugim...

Gotovina je Jedan od najvećih domoljuba i sugurno mu neće se bit teško žrtvovat za dobrobit Hrvatske,iako je velika nepravda šta je u hagu...

I još dosta naših heroja....

NEK SE ZNA


Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Apr 7 2008 08:38am
Quote (yankiman @ Mon, 7 Apr 2008, 15:03)


Malo konzevativno al štaš...


Šteta šta je u našem društvu konzervativno označeno kao negativno. A liberalno je ono napredno, europsko.

Valjda kad se digne razina političke kulture, onda će se shvatiti da to nije borba nazadnosti protiv napretka, nego borba i opredjeljenost između dvije političke platforme kao u razvijenim demokracijama.

Mediji nas jebu. Oni nam plasiraju takve gluposti.
Member
Posts: 8,933
Joined: Nov 4 2007
Gold: 435.00
Apr 7 2008 09:29am
Quote (nugard @ Mon, Apr 7 2008, 03:38pm)
Šteta šta je u našem društvu konzervativno označeno kao negativno. A liberalno je ono napredno, europsko.

Valjda kad se digne razina političke kulture, onda će se shvatiti da to nije borba nazadnosti protiv napretka, nego borba i opredjeljenost između dvije političke platforme kao u razvijenim demokracijama.

Mediji nas jebu. Oni nam plasiraju takve gluposti.


Konzervativno osobno doživljavan kao 100% tradicionalno,znači nema nikakvih odstupanja tipa "Nek se pederi žene" itd,

dok je liberalno tipa "ma nek malo talijani ovo,slovenci ono,peder posvoji dite" itd...


OSOBNO TUMAČENJE TA 2 POJMA
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Apr 7 2008 09:31am
a eno ti sve novine otisle pod istu kucu... cak i feral koji je bija strava novina... ma sve gamad kontrolira sta ce.. svi sto pisu su proHDZovci, a sto's
Member
Posts: 6,426
Joined: Jul 24 2007
Gold: Locked
Apr 7 2008 09:44am
raspravljate ljudi o politici znate li sta to znaci ???? ODRASTATE ... to ne valjaaaaaaaaaaaaaa




sad.gif sad.gif sad.gif
Member
Posts: 8,933
Joined: Nov 4 2007
Gold: 435.00
Apr 7 2008 10:01am
Quote (cppjole @ Mon, Apr 7 2008, 04:44pm)
raspravljate ljudi o politici znate li sta to znaci ???? ODRASTATE ... to ne valjaaaaaaaaaaaaaa




sad.gif sad.gif sad.gif


Jole je da 100% točnu diagnozu... stari seeee

Daj majke ti još reci kako se izličit... (preporučan ljudima da popiju šta ili zapale)

PZDRAV
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Apr 7 2008 10:37am
Quote (Rakshasas(KD) @ Mon, 7 Apr 2008, 16:31)
a eno ti sve novine otisle pod istu kucu... cak i feral koji je bija strava novina... ma sve gamad kontrolira sta ce.. svi sto pisu su proHDZovci, a sto's


Pročitaj slobodnu ili jutarnji.

Preporučam Tomića, Jergovića, Senjanovića, Mosora, Pilića, Jadrijević-Tomasa, Klauškog.. Sve ljevičari + mrze Hrvatsku.

Više od pola današnjih novinara tih novina je započelo i brusilo se u Feralu.

This post was edited by nugard on Apr 7 2008 10:38am
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Apr 7 2008 01:49pm
ma komad repice moje beline bolja je od svih vasih pasa,vasih pusaka i svi vas...e biggrin.gif
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev134567Next
Add Reply New Topic New Poll