d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Izboli Boysa > Evo Pa Komentirajte~
Prev134567Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,303
Joined: Jul 20 2006
Gold: 0.00
Mar 20 2008 08:37am
Quote (waYOke @ Thu, Mar 20 2008, 03:16pm)
legna idemo nas 2 u nasu odmazdu klat cemo sve... 1 one najstarije 9x smile.gif pa polako dole ofc


Moze!!! biggrin.gif

I btw dosta straci koji su prosli svakakva huliganjenja kao mladi, danas su najbolji roditelji.... izuzevsi alkoholicare i slicna smeca.
Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
Mar 20 2008 09:44am
vezano na temu;

evo ja dobio mail od frenda koji je dobio od frenda koji je dobio od frenda koji je frend njegovom frendu smile.gif bla bla

uglavnom mail kruzi smile.gif

"

UPOZORENJE ZA ONE U ZG




Nije vam u subotu preporučeno izlazit van ako ste gotičar, metalac, roker, panker, alternativac jer će se 200 BBb skupit na trgu i navodno će čistiti grad.



Rekli su da će očistiti Zagreb od alternativaca i obilazit će Ribnjak, ropute 66, Krivi put, hard rock caffe, močvaru i slična okupljališta.




Nije im bitno jeste li cura ili dečko!


U subotu na ribnjaku je više cura dobilo udarce teleskoipma nego dečkiju.

,,

Rekli su da će nas istrijebit i poslat u bolnicu!

,,


Čuvajte se !!!!!!,,

,,
Danas je onaj sprovod skupit će se na trgu i ić pješke do mirogoja izbjegavajte to područje.!

PROSLIJEDITE OVU PORUKU PRIJATELJIMA I SVIMA NAOKOLO!!!!

"




eto tako glasi poruka smile.gif

ja cu se vozikat autom po centru sa Smith & Wesson-om u pretincu smile.gif

joke ofc wink.gif

prvo sam lol na ovaj mail... al kad bolje razmislis pa ti bbb-ovci i nisu prebistra gospoda i zbilja bi mogli nes ovakvo napravit... a ako oce nadam se da je koji ovakav mail zavrsio u nekoj policiskoj postaji pa ce poslat ~~ 10 kola marice i sve ih izšamarat i privest u stanicu smile.gif

... neznam vidjet cemo^^ ja idem sa foticem tamo u subotu pa ako bude kaj uploadat cu i mozda zaradim kojeg somiča za 24 sata ... a mozda i koji kamen u bulju^^

This post was edited by The_Outsider on Mar 20 2008 09:54am
Member
Posts: 11,142
Joined: May 17 2007
Gold: 0.50
Mar 20 2008 09:59am
Quote (The_Outsider @ Thu, 20 Mar 2008, 16:44)
vezano na temu;

evo ja dobio mail od frenda koji je dobio od frenda koji je dobio od frenda koji je frend njegovom frendu smile.gif bla bla

uglavnom mail kruzi smile.gif

"

UPOZORENJE ZA ONE U ZG




Nije vam u subotu preporučeno izlazit van ako ste gotičar, metalac, roker, panker, alternativac jer će se 200 BBb skupit na trgu i navodno će čistiti grad.



Rekli su da će očistiti Zagreb od alternativaca i obilazit će Ribnjak, ropute 66, Krivi put, hard rock caffe, močvaru i slična okupljališta.




Nije im bitno jeste li cura ili dečko!


U subotu na ribnjaku je više cura dobilo udarce teleskoipma nego dečkiju.

,,

Rekli su da će nas istrijebit i poslat u bolnicu!

,,


Čuvajte se !!!!!!,,

,,
Danas je onaj sprovod skupit će se na trgu i ić pješke do mirogoja izbjegavajte to područje.!

PROSLIJEDITE OVU PORUKU PRIJATELJIMA I SVIMA NAOKOLO!!!!

"




eto tako glasi poruka smile.gif

ja cu se vozikat autom po centru sa Smith & Wesson-om u pretincu smile.gif

joke ofc wink.gif

prvo sam lol na ovaj mail... al kad bolje razmislis pa ti bbb-ovci i nisu prebistra gospoda i zbilja bi mogli nes ovakvo napravit... a ako oce nadam se da je koji ovakav mail zavrsio u nekoj policiskoj postaji pa ce poslat ~~ 10 kola marice i sve ih izšamarat i privest u stanicu smile.gif

... neznam vidjet cemo^^ ja idem sa foticem tamo u subotu pa ako bude kaj uploadat cu i mozda zaradim kojeg somiča za 24 sata ... a mozda i koji kamen u bulju^^


kak god da prode idemo pit poslje^^ ti castis ak dobis pare ofc wink.gif

Member
Posts: 4,123
Joined: Aug 17 2007
Gold: 6,821.00
Mar 20 2008 10:30am
ima murija vec to... bilo na vijestima.

This post was edited by sid_hr on Mar 20 2008 10:30am
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Mar 20 2008 11:47am
Quote (sid_hr @ Thu, Mar 20 2008, 06:30pm)
ima murija vec to... bilo na vijestima.


onda su u boysima panduri koji su ih izdali haha biggrin.gif
Member
Posts: 12,780
Joined: Oct 1 2005
Gold: 0.00
Warn: 10%
Mar 20 2008 12:41pm
Jel se smatra alternativom muski koji nose zensku odjecu? da znam dal smijem u subotu van...
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Mar 20 2008 12:45pm
Quote (tpol @ Thu, Mar 20 2008, 08:41pm)
Jel se smatra alternativom muski koji nose zensku odjecu? da znam dal smijem u subotu van...


a kiltovi ?
Member
Posts: 12,780
Joined: Oct 1 2005
Gold: 0.00
Warn: 10%
Mar 20 2008 12:53pm
Quote (Rakshasas(KD) @ Thu, 20 Mar 2008, 19:45)
a kiltovi ?


Zašto ljudi nose kiltove na st.Patricks day?? Sto nije to irski blagdan il što već
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Mar 20 2008 01:23pm
Quote (tpol @ Thu, 20 Mar 2008, 19:53)
Zašto ljudi nose kiltove na st.Patricks day?? Sto nije to irski blagdan il što već


zasto se maskiraju za noc vjestica..takoder nije nas obicaj
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Mar 20 2008 01:33pm
Quote (tpol @ Thu, 20 Mar 2008, 19:53)
Zašto ljudi nose kiltove na st.Patricks day?? Sto nije to irski blagdan il što već


Nose ga i Irci, samo je škotski kilt razvikan.

Razlika je u boji.
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev134567Next
Add Reply New Topic New Poll