Quote (Razakel @ Tue, Feb 26 2008, 11:33am)
zakurac ti sve kad si '08 spawn
jel to mislis na datum kad sam joinan ? : D
nije bas tako jer na podforumu na kojem tradeam vec me vecina zna ^^ i svi mi daju prvi, jos ni jedan item nisam dao first, cak mi je lik s 20 k fg-a prvi poslo 2k bez dogovaranja na javnom forumu....
imamo jednog medijatora jos nisam tradeo s njim al i njega cu natjerat da mi da prvi 100 % : D
inace nije bed jer sve skupa nas ima mozda 15 koji se tradeamo ono aktivno pa su ljudi vec skuzili a i imam min 3 teme boldane konstanto na vrhu mada je dopusteno dvije ^^