d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > ## Prica O Momku Koji Je Puka Na Mozak ## > Po Istinitom Događaju
Prev1345
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,360
Joined: Jan 24 2008
Gold: 3.00
Feb 26 2008 06:44am
Quote (Razakel @ Tue, Feb 26 2008, 11:33am)
zakurac ti sve kad si '08 spawn


jel to mislis na datum kad sam joinan ? : D


nije bas tako jer na podforumu na kojem tradeam vec me vecina zna ^^ i svi mi daju prvi, jos ni jedan item nisam dao first, cak mi je lik s 20 k fg-a prvi poslo 2k bez dogovaranja na javnom forumu....

imamo jednog medijatora jos nisam tradeo s njim al i njega cu natjerat da mi da prvi 100 % : D

inace nije bed jer sve skupa nas ima mozda 15 koji se tradeamo ono aktivno pa su ljudi vec skuzili a i imam min 3 teme boldane konstanto na vrhu mada je dopusteno dvije ^^
Member
Posts: 17,504
Joined: Aug 2 2007
Gold: 7,171.00
Feb 26 2008 07:01am
Quote (Cheso @ Tue, 26 Feb 2008, 13:44)
jel to mislis na datum kad sam joinan ? : D


nije bas tako jer na podforumu na kojem tradeam vec me vecina zna ^^ i svi mi daju prvi, jos ni jedan item nisam dao first, cak mi je lik s 20 k fg-a prvi poslo 2k bez dogovaranja na javnom forumu....

imamo jednog medijatora jos nisam tradeo s njim al i njega cu natjerat da mi da prvi 100 % : D

inace nije bed jer sve skupa nas ima mozda 15 koji se tradeamo ono aktivno pa su ljudi vec skuzili a i imam min 3 teme boldane konstanto na vrhu mada je dopusteno dvije ^^


pa ti zatvore sve tri od jednom biggrin.gif
Member
Posts: 7,360
Joined: Jan 24 2008
Gold: 3.00
Feb 26 2008 10:18am
Quote (solved @ Tue, Feb 26 2008, 01:01pm)
pa ti zatvore sve tri od jednom biggrin.gif


da bar, onda za 1h imam pravo na nove ^^
Member
Posts: 1,186
Joined: Sep 17 2007
Gold: Locked
Feb 26 2008 02:09pm
ne bi ja tebi da d2 na hdd...
Member
Posts: 5,688
Joined: Jun 5 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Feb 27 2008 08:35am
Quote (Cheso @ Tue, 26 Feb 2008, 13:44)
jel to mislis na datum kad sam joinan ? : D


nije bas tako jer na podforumu na kojem tradeam vec me vecina zna ^^ i svi mi daju prvi, jos ni jedan item nisam dao first, cak mi je lik s 20 k fg-a prvi poslo 2k bez dogovaranja na javnom forumu....

imamo jednog medijatora jos nisam tradeo s njim al i njega cu natjerat da mi da prvi 100 % : D

inace nije bed jer sve skupa nas ima mozda 15 koji se tradeamo ono aktivno pa su ljudi vec skuzili a i imam min 3 teme boldane konstanto na vrhu mada je dopusteno dvije ^^


zašto ja nisan tako cool? happy.gif
Member
Posts: 7,360
Joined: Jan 24 2008
Gold: 3.00
Feb 27 2008 08:41am
Quote (Karkan @ Wed, Feb 27 2008, 02:35pm)
zašto ja nisan tako cool?  happy.gif


moras jos malo narast : D
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev1345
Add Reply New Topic New Poll