d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Postaj Sve Sta Bas Nikoga Ne Interesira > I Nemoj Otvarat New Topic
Prev13637383940113Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Jan 9 2010 08:52am
Quote (Legna @ Jan 9 2010 02:35pm)
yy prejeben

btw ima ko link od onog naseg anime topica, malo bi se raspiso tamo?...


huh....

kako se zvao taj topic uopce?


btw, pogledo Metropolis
sranje po meni
dobra prica i sve ali sve se rasteže kroz 90 minuta i onda je rasplet u 7-8 minuta
nesvidja mi se bas

This post was edited by m4tej on Jan 9 2010 08:53am
Member
Posts: 5,303
Joined: Jul 20 2006
Gold: 0.00
Jan 9 2010 09:40pm
Quote (m4tej @ Jan 9 2010 03:52pm)
huh....

kako se zvao taj topic uopce?


btw, pogledo Metropolis
sranje po meni
dobra prica i sve ali sve se rasteže kroz 90 minuta i onda je rasplet u 7-8 minuta
nesvidja mi se bas


pogledaj si berserk i death note, pogledo sam ih frisko, nes pozalit

a neznam kaj da gledam sad... preporuci nes... :D razmisljam izmedu trinity blood, Shigurui, Soul eater i Higurashi No Naku Koro N, to sam negdi procito da bi moglo bit dobro, al dunno... nemam previse vremena pa nebi htio trosit na neku glupost.. :D

btw pogledo sam sav naruto, full mi je dobar al me nervira da cu iduce epizode cekat godinama.... probo sam gledat bleach al me kratko drzao zainteresiranog, borbe su dobre i sve al me previse stvari nervira...
Member
Posts: 3,830
Joined: May 24 2005
Gold: 25.00
Jan 10 2010 03:43am
Quote (Legna @ Jan 10 2010 04:40am)
pogledaj si berserk i death note, pogledo sam ih frisko, nes pozalit

a neznam kaj da gledam sad... preporuci nes... :D razmisljam izmedu trinity blood, Shigurui, Soul eater i Higurashi No Naku Koro N, to sam negdi procito da bi moglo bit dobro, al dunno... nemam previse vremena pa nebi htio trosit na neku glupost.. :D

btw pogledo sam sav naruto, full mi je dobar al me nervira da cu iduce epizode cekat godinama.... probo sam gledat bleach al me kratko drzao zainteresiranog, borbe su dobre i sve al me previse stvari nervira...


mene je berserk iznervira na kraju...taman pocela prava akcija ... kad ono gotovo....fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu......... tribali su snimit jos 50 epizoda :P
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Jan 10 2010 05:51am
Quote (Legna @ Jan 10 2010 03:40am)
pogledaj si berserk i death note, pogledo sam ih frisko, nes pozalit

a neznam kaj da gledam sad... preporuci nes... :D razmisljam izmedu trinity blood, Shigurui, Soul eater i Higurashi No Naku Koro N, to sam negdi procito da bi moglo bit dobro, al dunno... nemam previse vremena pa nebi htio trosit na neku glupost.. :D

btw pogledo sam sav naruto, full mi je dobar al me nervira da cu iduce epizode cekat godinama.... probo sam gledat bleach al me kratko drzao zainteresiranog, borbe su dobre i sve al me previse stvari nervira...


oh death note mi je najjdrazi anime koji sam ikada gledo ^^
Member
Posts: 5,303
Joined: Jul 20 2006
Gold: 0.00
Jan 10 2010 09:29am
Quote (speedking @ Jan 10 2010 10:43am)
mene je berserk iznervira na kraju...taman pocela prava akcija ... kad ono gotovo....fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.........  tribali su snimit jos 50 epizoda  :P


haha slazem se, al tolko me sokiralo i iznerviralo na kraju da sam skoro poceo mangu citat.. :D btw prica se da ce se uskoro radit dalje, posto je manga vec daleko dosla..


Quote (P4jo @ Jan 10 2010 12:51pm)
oh death note mi je najjdrazi anime koji sam ikada gledo ^^


meni je sigurno jedan od drazih, iako bi volio samo da je kraj malo drugacij, naspram cjelog animea ocekivo sam malo vise..
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Jan 10 2010 10:56am
Quote (Legna @ Jan 10 2010 03:29pm)
meni je sigurno jedan od drazih, iako bi volio samo da je kraj malo drugacij, naspram cjelog animea ocekivo sam malo vise..


i da su ga malo oduzili bilo bi bolje :P ^^
卐 ftw btw

This post was edited by P4jo on Jan 10 2010 10:58am
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Jan 10 2010 11:57am
Quote (Legna @ Jan 10 2010 03:40am)
pogledaj si berserk i death note, pogledo sam ih frisko, nes pozalit

a neznam kaj da gledam sad... preporuci nes... :D razmisljam izmedu trinity blood, Shigurui, Soul eater i Higurashi No Naku Koro N, to sam negdi procito da bi moglo bit dobro, al dunno... nemam previse vremena pa nebi htio trosit na neku glupost.. :D

btw pogledo sam sav naruto, full mi je dobar al me nervira da cu iduce epizode cekat godinama.... probo sam gledat bleach al me kratko drzao zainteresiranog, borbe su dobre i sve al me previse stvari nervira...


cuo sam za taj Soul Eater iako neznam dal sam cuo dobre ili lose kritike
al nesto sam cuo :D:D:D


kratkometražne sam samo gledao Dragon Ball i Elfen Lied
ostalo nisam bas pretjerano
reci malo kakav je taj Death Note
cuo sam puno pohvala :] :]



dugometražne preporuke
(odgledo sam dosta dugometraznih):
Nausicaa
Sword of the Stranger
The Girl Who Leapt Through Time (malo je drugacija ali isto ok)
Voices of a Distant Star (lijepa prica ispricana u 25 minuta filma

planovi za sljedecih par dana:
(ako je ko gledo nek kaze prije nego pogledam neko govno i izgubim 2 sata :P )
Paprika
Grave of the Fireflies
SteamBoy
Ponyo on the Cliff
Akira
5 Centimeters Per Second


također trebam preporuke za još dugometražnih :]


Member
Posts: 17,090
Joined: Nov 22 2008
Gold: 169.00
Jan 10 2010 03:18pm
5 Centimeters Per Second - predugo i pomalo predosadno , pola sata radnje se odvija u vlaku gdje samo pricaju, pola sata radnje njenog odlaska iz vlaka do kuce ..... ocjena 4/10
Ponyon on the cliff - jos jedno Hayao Mizuyakijevo dijelo ..... ocjena 9 .5/ 10
Grave of the Fireflies - nisam gledao ali sam cuo izvrsne kritike

to je ono za sto znam
Member
Posts: 3,830
Joined: May 24 2005
Gold: 25.00
Jan 10 2010 04:06pm
eh volin ovakve stvari gledat...nekako me opustaju

Member
Posts: 17,090
Joined: Nov 22 2008
Gold: 169.00
Jan 23 2010 08:18pm
Evo taman dosa iz kocke sa koncerta fakofbolan, sa predgrupama špurija i pankerfaust .
znam da nikoga ne zanima al cisto da napomenem da su bili jako dobri i da je bilo priko 300 ljudi weeee

This post was edited by OnlyInMemories on Jan 23 2010 08:18pm
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev13637383940113Next
Add Reply New Topic New Poll