Quote (m4tej @ Mon, 2 Mar 2009, 20:47)
lukahermi to vise sjedi nego speedu al svasta je moguce
ja sam pobriso full eq javu isto nedavno
il da nije mekva bio? oO mislim tesko ali moguce^^
a se sjecate... bila neka shema kao dropalo neki K yucku i on to prodo i svi ga poceli spamm da nabavi meni njemu bla bla...
i onda mu je titan reko (mislim da je titan) da nikad nista nema .. jer cim mu padne super healing potion on ispama cjeli kanal!!
ili kad smo speed i ja mislim nesto spamm i ja ili on reko 3x BUBIMIR i belz doso online AHAHAH (to sam imo ss al sam windowse reinstal pa izgbui

)
ps. mislim da smo bili speed i ja al nisam zicer