Quote (nugard @ Sat, Feb 14 2009, 03:09pm)
Ja sam katolik al nisam vjernik ka i 90% hrvata a to znači da sam se krstija pričestija i krizma, jedem bakal, kitim bor, mater sprema ribu petkom... Ne idem u crkvu i ne zanimaju me bozanićeve političke propovijedi/priče o grijehu struktura itd... Moji su redovito išli u crkvu u komunizmu, danas samo za blagdane, malo im se zgadilo šta je "bivši drug postao gospodin i sidi u prvom redu"...
Sebe definiran ka agnostika katoličke tradicije/kulture. Pitanje katoličanstva doživljavam kao kulturološku crtu između istoka i zapada. Katoličanstvo povezujem sa nacionalnim identitetom, a vjeru kao privatnu stvar svakog pojedinca.
Šta se tiče ustaša, did je bija. Ja sam 87. godište tako da sam zakasnija.
mudroslovan je ovi barba nugard

ljepo si to srocio, mogao bi sebe svrstat u tu grupaciju ali ne ovako lijepo se izjasnit