Quote (waYOke @ Wed, 11 Feb 2009, 16:08)
deca... ako nema gitare, bubnjeva, bas-a to nije muzika... ne govorim to jer ja mislim nego tako je!
€ sto se tice tog da igra duze od pol nas... mbe od ovih new noobs/"pros"
so seres?

ko je taj lik
kog briga.
a ti turbofolkeru ovaj gumb cuda radi...

"Folk je narod, turbo je sistem ubrizgavanja
goriva pod pritiskom u cilindar motora sa
unutrasnjim sagorijevanjem.
Turbo folk je gorenje naroda.
Svako pospjesivanje tog sagorijevanja je turbo folk.
Razbuktavanje najnizih strasti kod homosapiensa.
Muzika je miljenica svih muza, harmonija svih umjetnosti.
Turbo folk nije muzika, turbo folk je miljenica masa,
kakofonija svih ukusa i mirisa. Ja sam mu dao ime."
Rambo Amadeus This post was edited by sid_hr on Feb 11 2009 10:25am