d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Kakve Su Vam Cajke Dok Ste Pijani? > Meni Su Extra Bija Ja Pijan Il Trizan!
Prev12345610Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,741
Joined: Apr 7 2006
Gold: 7,557.95
Feb 11 2009 09:14am
Quote (QlimaxPwnz @ Wed, Feb 11 2009, 02:35pm)


stara skola! krmak! kakvi smo raspasoj radili u studentskom domu na krmka jao majko!!!!!znam da ne bih smio govorit o tome al ajde cak sam u cd shopu kupio jedan njegov originalni album...rotfl! mladost ludost ali nisam pozalio ni dan danas!
Member
Posts: 3,495
Joined: Jan 16 2004
Gold: 99.08
Warn: 10%
Feb 11 2009 09:19am
Quote (bahamontik @ Wed, Feb 11 2009, 03:14pm)
stara skola! krmak!  kakvi smo raspasoj radili u studentskom domu na krmka jao majko!!!!!znam da ne bih smio govorit o tome al ajde cak sam u cd shopu kupio jedan njegov originalni album...rotfl! mladost ludost ali nisam pozalio ni dan danas!



wurf.gif rifle.gif rifle.gif
Member
Posts: 5,741
Joined: Apr 7 2006
Gold: 7,557.95
Feb 11 2009 09:23am
Quote (snac @ Wed, Feb 11 2009, 03:19pm)
wurf.gif  rifle.gif  rifle.gif


http://www.youtube.com/watch?v=U079jYDzyU4&feature=related
ma poslusaj stihove molim teee...ja sad slusam i padam sa stolice...ali ozbilno poslusaj
Member
Posts: 4,123
Joined: Aug 17 2007
Gold: 6,821.00
Feb 11 2009 10:14am
Quote (waYOke @ Wed, 11 Feb 2009, 16:08)
deca... ako nema gitare, bubnjeva, bas-a to nije muzika... ne govorim to jer ja mislim nego tako je!

€ sto se tice tog da igra duze od pol nas... mbe od ovih new noobs/"pros"

so seres? biggrin.gif ko je taj lik


kog briga.

a ti turbofolkeru ovaj gumb cuda radi...



"Folk je narod, turbo je sistem ubrizgavanja
goriva pod pritiskom u cilindar motora sa
unutrasnjim sagorijevanjem.
Turbo folk je gorenje naroda.
Svako pospjesivanje tog sagorijevanja je turbo folk.
Razbuktavanje najnizih strasti kod homosapiensa.
Muzika je miljenica svih muza, harmonija svih umjetnosti.
Turbo folk nije muzika, turbo folk je miljenica masa,
kakofonija svih ukusa i mirisa. Ja sam mu dao ime."

Rambo Amadeus

This post was edited by sid_hr on Feb 11 2009 10:25am
Member
Posts: 3,495
Joined: Jan 16 2004
Gold: 99.08
Warn: 10%
Feb 11 2009 10:58am
Quote (sid_hr @ Wed, Feb 11 2009, 04:14pm)
kog briga.

a ti turbofolkeru ovaj gumb cuda radi...

http://i43.tinypic.com/sblber.jpg

"Folk je narod, turbo je sistem ubrizgavanja
goriva pod pritiskom u cilindar motora sa
unutrasnjim sagorijevanjem.
Turbo folk je gorenje naroda.
Svako pospjesivanje tog sagorijevanja je turbo folk.
Razbuktavanje najnizih strasti kod homosapiensa.
Muzika je miljenica svih muza, harmonija svih umjetnosti.
Turbo folk nije muzika, turbo folk je miljenica masa,
kakofonija svih ukusa i mirisa. Ja sam mu dao ime."

                                      Rambo Amadeus


sve je rečeno
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Feb 11 2009 12:44pm
Cajke su korov ozbiljne muzike
ilitiga opijum za narod (stoku)
ali to je samo moje (skromno) misljenje
Member
Posts: 631
Joined: Jan 14 2009
Gold: 7.00
Feb 11 2009 01:36pm
Quote (snac @ Wed, Feb 11 2009, 03:09pm)
tururututuruturturutur uturruturturut  ihhaaa ahhhhaaaa
neslušan cajke al kad se opijen onda mi pašu to je logično
turuturtuturuturuutuu


a pijandure biggrin.gif
Member
Posts: 5,741
Joined: Apr 7 2006
Gold: 7,557.95
Feb 11 2009 01:38pm
nek Rambo(kojeg inace volim) uzme harmoniku ili klarinet pa nek pokusa odsvirat to sta on kaze da nije muzika pa nek sam procijeni! samo nece...jel ne moze...ali eto skupio je genijalnu ekipu muzicaru koja je ipak vecina bila gazerska i skoro svi su svirali narodnjake prije sto je pomalo smijesno...ali eto Rambu je dozvoljeno trkeljat! JEBALA GA FAP MASINA!mislim da bi se i vasi rodijtelji s menom slozili da znaju znacenje stihova K.P.G.S !!! sve u svemu Rambo je car ali nek prepusti nekome drugome ocjenivat sto je muzika a sto nije! kategorija ima ohohohoo!! od elektrtonske,klasicne,pop,jazza,soundtrackova....pa sad svaku od ovih podijelis na jos 5 komada i apala i apala! UF KAKO VOLIM SRAT!!
Member
Posts: 4,123
Joined: Aug 17 2007
Gold: 6,821.00
Feb 11 2009 02:40pm
Quote (bahamontik @ Wed, 11 Feb 2009, 21:38)
nek Rambo(kojeg inace volim) uzme harmoniku ili klarinet pa nek pokusa odsvirat to sta on kaze da nije muzika pa nek sam procijeni! samo nece...jel ne moze...ali eto skupio je genijalnu ekipu muzicaru koja je ipak vecina bila gazerska i skoro svi su svirali narodnjake prije sto je pomalo smijesno...ali eto Rambu je dozvoljeno trkeljat! JEBALA GA FAP MASINA!mislim da bi se i vasi rodijtelji s menom slozili da znaju znacenje stihova K.P.G.S !!! sve u svemu Rambo je car ali nek prepusti nekome drugome ocjenivat sto je muzika a sto nije! kategorija ima ohohohoo!! od elektrtonske,klasicne,pop,jazza,soundtrackova....pa sad svaku od ovih podijelis na jos 5 komada i apala i apala! UF KAKO VOLIM SRAT!!


covijek zna znanje i jedan je od onih koji uzimaju elemente NARODNE glazbe..
ali vi mjesate pojmove narodne glazbe i turbo folka..

a što se tice rambova sviranja.. to svatko tko ga je cuo uzivo zna; da covjek zna sta radi.
njegova tekst.. uzeo sam samo za primjer jer se slazem s njim i to je sve.
Member
Posts: 4,885
Joined: Nov 4 2008
Gold: 10.00
Feb 11 2009 05:02pm
a nemos virovat... i ovo se pritvorilo u spam topic haha
al evo jedna za ekipu!!
http://www.youtube.com/watch?v=yZg7YookBDk
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev12345610Next
Add Reply New Topic New Poll