d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski >
Poll > Cisto Informativno > Dojdi Unutra
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Feb 10 2009 04:44am
vidim da je neko i za mene,gg.

ja sam null votea.
Member
Posts: 7,243
Joined: Feb 24 2008
Gold: 336.02
Feb 10 2009 06:56am
Quote (m4tej @ Tue, Feb 10 2009, 10:23am)
ahahahah
biće da je uteko
XD


a jos uvijek pokazuje da je leader xD

Quote (eddy_hc @ Tue, Feb 10 2009, 11:44am)
vidim da je neko i za mene,gg.

ja sam null votea.


kad si šonjo happy.gif
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Feb 10 2009 12:29pm
dajte mi jos glasova plox
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Feb 10 2009 12:33pm
jedan glas mi je da botić zato je i otvorija ovaj topic, drugi sam si da sam, tko je treći pokemon? hmmm...
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Feb 10 2009 12:38pm
Ja predlazem da na ovom topicu svi kazu zasto nekog mrze/nevole
evo pocnite od mene, necu se ja uvrijedit ne sekirajte se
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Feb 10 2009 12:45pm
Quote (Kennoth @ Tue, 10 Feb 2009, 19:38)
Ja predlazem da na ovom topicu svi kazu zasto nekog mrze/nevole
evo pocnite od mene, necu se ja uvrijedit ne sekirajte se


ja sam glasa za sebe, zato jer nemam ništa protiv nikoga
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Feb 10 2009 12:58pm
Quote (nugard @ Tue, Feb 10 2009, 07:45pm)
ja sam glasa za sebe, zato jer nemam ništa protiv nikoga


ni ja, uglavnom, osim mozda par individualaca
Member
Posts: 5,741
Joined: Apr 7 2006
Gold: 7,557.95
Feb 10 2009 01:07pm
Quote (Kennoth @ Tue, Feb 10 2009, 06:38pm)
Ja predlazem da na ovom topicu svi kazu zasto nekog mrze/nevole
evo pocnite od mene, necu se ja uvrijedit ne sekirajte se


jos najbolje da se ti uvrijedis!! ako nisi do sad navika ni neces!!

meni su svi dragi! ne bas dragi kao drago kamenje ali eto...
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Feb 10 2009 01:11pm
Quote (Kennoth @ Tue, Feb 10 2009, 06:58pm)
ni ja, uglavnom, osim mozda par individualaca


brijem da nisam taj biggrin.gif
Member
Posts: 849
Joined: May 30 2008
Gold: 14.49
Feb 10 2009 01:15pm
ovo je čisto primitivno razmišljanje i otvaranje bezpotrebne teme samo da bi on izgleda natuko postove sleep.gif
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll