Quote (bahamontik @ Tue, Feb 3 2009, 12:02am)
ko bi rekao da jos postoji vako patetican lik! ili postoji neka shema da on to namjerno radi!!! malo vjerovatno,aj nekome je to slatko pa nek uziva momak ali bi trebao malo razmislit da smanji dozivljaj! da te jebo Hamlet...e mozda je to zapravo multi od Leone pa kao ona ispada popularna a??? hm...
ahahahaha. LIČKI MEDVIDE !!!! ahahahahaha
taj ima dakle multi, nije to multi od leone i šta si naša njega napadat ionako je previše trivijalan da bi bio zanimljiv!
ta osoba jednostavno (kako bi se reklo) ima skučene obzore, šta sad, uostalom vidiš da je lik u vojsci - tamo trebaju takve.
jebeš vojsku u kojoj su sami mudrijaši- napravit če državni udar ili još gore preuzet če vlast bez da uopče naprave državni udar.
tako da je puno bolja opcije kad su u vojsci ovakvi ka šta je on.