Quote (Kennoth @ Fri, 30 Jan 2009, 12:20)
to sto bi ti to uradio, neznaci da bi i ja

e: mozda si ga ti i prijavio
nisam, ali možda i bi da je bilo nešto što nije dozvoljeno, al pošto je u pitanju američka zastava u falusoidnom obliku, ne vidim tu ništa sporno ni protivno pravilima foruma