d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Sp U Rukometu 2009.
Prev12345610Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,090
Joined: Nov 22 2008
Gold: 169.00
Jan 19 2009 12:11pm
Quote (Kennoth @ Sun, Jan 18 2009, 02:56pm)
To je opce poznato da cervar nema nikakvog utjecaja na svoju momcad


vocuh

nemoze voditi ekipu netko sa IQ-om plasticnog pistolja , i onako blagom naravi!
svatko moze nesta vikat i zvat time oute , al treba imat mozga za postavit neku taktiku i slicno, a linine su samo ovako : nemojte primit gol ili zabijte gol ...
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Jan 19 2009 02:13pm
ma ja virujen da nije bilo červara da bi se metličić i ekipa u kafiću pijuckajući vruću limunadu sami uspili dogovorit taktiku kako postati svjetski prvaci, olimpijski pobjednici, svjetski doprvaci, i europski doprvaci

bi kurac
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Jan 19 2009 02:21pm
Quote (nugard @ Mon, Jan 19 2009, 08:13pm)
ma ja virujen da nije bilo červara da bi se metličić i ekipa u kafiću pijuckajući vruću limunadu sami uspili dogovorit taktiku kako postati svjetski prvaci, olimpijski pobjednici, svjetski doprvaci, i europski doprvaci

bi kurac


ne metlicic
al sa balicem........druga prica
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Jan 19 2009 02:47pm
Quote (m4tej @ Mon, 19 Jan 2009, 21:21)
ne metlicic
al sa balicem........druga prica


metličić je kapetan i vođa ekipe, zato sam ga i navea
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Jan 19 2009 06:33pm
y metličić je kapetan, a balić more bit recimo poručnik
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Jan 21 2009 03:11pm
Evo, di bolje da napravim svoj 5k post nego na ovom super aktivnom forumu

Eto, pali i Spanjolci s oko 10 razlike, unac tomu jedna jako teska i napona tekma

Suci su u prvom poluvremenu bili tako pristrani da mi je doslo da povracam, ali razlika u kvaliteti je bila previdljiva s obzirom da smo imali 12 min iskljucenja samo u prvom poluvremenu, a ipak im uspjeli parirati i cesto zabiti gol, dok kad bi oni imali igraca manje bili bi uglavnom bespomocni

Igrac utakmice Alilovic, potpuno zasluzeno, sto je sve danas skinio! (ako tako bude branio u protiv Svedske nemam straha)
Balic napokon proigrao, dao je par golova iz dosta nemogucih situacija
Lackovic se napokon vratio u staru formu (doduse, moze on i bolje), njegovi skokovi su strasno potrebni
Duvnjak I Cupic odlicni kao i uvijek
Member
Posts: 7,583
Joined: Nov 12 2008
Gold: 2,252.12
Jan 21 2009 11:27pm
Ma razbit cemo ih sve sta sam vam reko
Member
Posts: 5,852
Joined: Aug 5 2007
Gold: 1.00
Warn: 70%
Jan 22 2009 06:57am
Quote (Zajeb @ Fri, 16 Jan 2009, 19:25)
Gadna RTL televizija prenosi SP odma mi se gadi sve dry.gif

I ja se slazen sa Kennothon, tesko cemo doc do medalje. Onome Karabaticu triba polomit noge nekako biggrin.gif


bhahahahahha majku ti jebem sta ti radis ode jadnice?
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Jan 22 2009 03:09pm
Quote (carapa @ Thu, Jan 22 2009, 01:57pm)
bhahahahahha majku ti jebem sta ti radis ode jadnice?


pa di si carapo





Evooooooo pobjeda, i to vrlo vazna, svaka cast deckima!
Promijenio sam misljenje, jer nasa igra se podigla na drugu razinu od otvaranja sa koreom
Imamo realne sanse i za zlato ako nastavimo s ovom igrom
Naravno, najgore ce biti s takodjer izvrsnim francuzima
Member
Posts: 1,218
Joined: Aug 17 2008
Gold: 0.00
Jan 22 2009 03:38pm
moram priznat da nisam pogledala niti jednu utaknicu,ali mater vice da smo pobjedili biggrin.gif
ggggg, bas mi je drago biggrin.gif
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev12345610Next
Add Reply New Topic New Poll