Quote (carapa @ Thu, Jan 22 2009, 01:57pm)
bhahahahahha majku ti jebem sta ti radis ode jadnice?
pa di si carapo
Evooooooo pobjeda, i to vrlo vazna, svaka cast deckima!
Promijenio sam misljenje, jer nasa igra se podigla na drugu razinu od otvaranja sa koreom
Imamo realne sanse i za zlato ako nastavimo s ovom igrom
Naravno, najgore ce biti s takodjer izvrsnim francuzima