Quote (sid_hr @ Fri, Jan 2 2009, 12:32pm)
neda mi se trazit sad.. al ima mec fedora di je bogami on dobio dobre batine, al se izvuko! ak se nekom da trazit. onaj mec di vise nije mogao stajat na nogama.. ne znam protiv koga.
pa to i jesu odlike vrhunskih boraca,uvijek ti se more zaletit neka saka u glavu pa te stuna ali se bogami Fedor uvijek vrati...njega je i Randelman skoro razbio malo mu je falilo(Rendelman je i naseg Mirka jednom razbio),Mark Hunt mu je skoro izvuka polugu,ima ih podosta ali se kralj uvijek izvuce! e da protiv Mirka je rekao da je jedva stajao na nogama! i da mu je to bio najtezi mec!
http://uk.youtube.com/watch?v=o8dJJh4mLpw s Colemanom
http://uk.youtube.com/watch?v=AJeoGsYL17M s Huntom
http://uk.youtube.com/watch?v=VWIZ01K3tGU s Randlemanom
http://uk.youtube.com/watch?v=uH0xtJZ-DW0&feature=related ko stvarno voli borilacke sportove nek pogleda ovo! hihihihi
This post was edited by bahamontik on Jan 2 2009 07:08am