Quote (Usc_abaddon @ Sun, Dec 14 2008, 02:46pm)
kao 1. ti si u zadje vrjeme najjveci spammer ovdje , nit neznamo ko si nit nas ne zanima previse cim spammas
kao 2. editaj si postove da nespammas previse ~
kao 3. nastavi i otic ce nam u kurac ovaj subforum kao sta si primjetio iko je vec prijavio nesto bio ..
kao 4. nemoj spammat jer cu te scammat
svidja mi se ta 4ta

ma nek spamaju ko im jebemater valjda ce lacy nesto rjesit kad dodje
kao na prijmer lockat i banat misu i bodu jer su na istom ipu sa 2 acca = multi