d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Tream Annihilus > O Fgs
Prev12345Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Dec 14 2008 08:42am
Quote (bodo031 @ Sun, Dec 14 2008, 02:37pm)
BUMP


bodo daj jbte ako nemas pametno sta napisat nemoj ni pisat odi tamo u user blogs pa spamaj ili spamaj njaguarov pmbox
Member
Posts: 7,972
Joined: Nov 30 2008
Gold: 117.00
Warn: 10%
Dec 14 2008 08:44am
kao 1. vi svi više od mene spemate na ovom forumu
Member
Posts: 7,243
Joined: Feb 24 2008
Gold: 336.02
Dec 14 2008 08:46am
Quote (Usc_abaddon @ Sun, Dec 14 2008, 03:42pm)
bodo daj jbte ako nemas pametno sta napisat nemoj ni pisat odi tamo u user blogs pa spamaj ili spamaj njaguarov pmbox


e da, vidis, mogo bi mu ja spammat pm box...
neg., dobim warn kad mu spammam pm box il..?
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Dec 14 2008 08:46am
kao 1. ti si u zadje vrjeme najjveci spammer ovdje , nit neznamo ko si nit nas ne zanima previse cim spammas
kao 2. editaj si postove da nespammas previse ~
kao 3. nastavi i otic ce nam u kurac ovaj subforum kao sta si primjetio iko je vec prijavio nesto bio ..
kao 4. nemoj spammat jer cu te scammat
Member
Posts: 7,972
Joined: Nov 30 2008
Gold: 117.00
Warn: 10%
Dec 14 2008 08:49am
kak češ me skemat??
Member
Posts: 12,666
Joined: Jun 6 2006
Gold: 0.00
Dec 14 2008 08:49am
Quote (Usc_abaddon @ Sun, Dec 14 2008, 02:46pm)
kao 1. ti si u zadje vrjeme najjveci spammer ovdje , nit neznamo ko si nit nas ne zanima previse cim spammas
kao 2. editaj si postove da nespammas previse ~
kao 3. nastavi i otic ce nam u kurac ovaj subforum kao sta si primjetio iko je vec prijavio nesto bio ..
kao 4. nemoj spammat jer cu te scammat


svidja mi se ta 4ta biggrin.gif

ma nek spamaju ko im jebemater valjda ce lacy nesto rjesit kad dodje

kao na prijmer lockat i banat misu i bodu jer su na istom ipu sa 2 acca = multi
Member
Posts: 7,972
Joined: Nov 30 2008
Gold: 117.00
Warn: 10%
Dec 14 2008 08:50am
a za čega ovaj hrvatski forum služi nego za spemanje??
Member
Posts: 7,243
Joined: Feb 24 2008
Gold: 336.02
Dec 14 2008 08:51am
Quote (ivangozu @ Sun, Dec 14 2008, 03:49pm)
svidja mi se ta 4ta biggrin.gif

ma nek spamaju ko im jebemater valjda ce lacy nesto rjesit kad dodje

kao na prijmer lockat i banat misu i bodu jer su na istom ipu sa 2 acca = multi


mos mi ga lagano ovlazit... nece mene niko bannat, btw ak me bannaju... vracam se ja... spamm ce bit jos vise
/e: sta ti oces? da imamo 1 acc? koj ti kurac smeta sto imamo obojca svoj acc ista sad?

This post was edited by miso8 on Dec 14 2008 08:52am
Member
Posts: 12,666
Joined: Jun 6 2006
Gold: 0.00
Dec 14 2008 08:52am
Quote (miso8 @ Sun, Dec 14 2008, 02:51pm)
mos mi ga lagano ovlazit... nece mene niko bannat, btw ak me bannaju... vracam se ja... spamm ce bit jos vise


nisi smia napravit 2 acca na istom ipu

gl hf

ivangozu, sid_hr, miso8

This post was edited by ivangozu on Dec 14 2008 08:52am
Member
Posts: 7,243
Joined: Feb 24 2008
Gold: 336.02
Dec 14 2008 08:53am
Quote (ivangozu @ Sun, Dec 14 2008, 03:52pm)
nisi smia napravit 2 acca na istom ipu

gl hf


super, da kupim 2 neta? oce onda bit ok?
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev12345Next
Closed New Topic New Poll