nije svima 2k kuna pola place, nekima je to cijela placa....
ja bi mozda max 100 kn dao ne vise, a i sta ce ti tolko fgs, sam da se kurcis i imas vise pixela pod gold: xxx...
Quote (m4tej @ Fri, Dec 12 2008, 12:54pm)
ma meni treba malo vise to je za paju

i zaboravio sam rec... piđama u kojoj ces sjedit i igrat da ti nebude zima =))
ak si u nekoj toplijoj zemlji netreba ti piđama

a preko ljeta mos gol
This post was edited by miso8 on Dec 12 2008 06:41am