Quote (ivangozu @ Tue, Dec 9 2008, 07:27pm)
bas ste retardirani ti i matej
jeste ovaj razgovor mogli rjesit pmom?
aj odjebi xD
da nebi ja i ti poceli ko njih 2...

ma topic je u kurcu i tako i tako...
zatvorio bi se i ovako i onako jer su zapravo i njih 2 to mogli rjesit pmom...
ovako sam ja napravio +par postova i gg
This post was edited by m4tej on Dec 9 2008 01:29pm