d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Nakon Smrti?
Prev12345611Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,243
Joined: Feb 24 2008
Gold: 336.02
Dec 7 2008 02:21pm
Quote (Usc_abaddon @ Sun, Dec 7 2008, 09:17pm)
hm ko je / sta je ono u tvom razredu ?


ma nn sad navodit 213414234 primjera..... neda mi se pisat.... ugl. lik nest predlozi ovi odma private....sranja...
Member
Posts: 4,885
Joined: Nov 4 2008
Gold: 10.00
Dec 7 2008 03:35pm
Quote (miso8 @ Sun, Dec 7 2008, 07:57pm)
umres, i vidis oped si napocetku, ono: sranje, zaboravio saveat biggrin.gif


hahahA!!!
Member
Posts: 3,028
Joined: Mar 28 2008
Gold: 671.33
Dec 7 2008 06:29pm
kad umres to u biti pitas kako je to nepostojati...hmm..reko bi da je kao kad spavas a ne sanjas nista. :-D
eto to je kad krepas spavas a ne sanjas nista. Eto ti! A ha ha
Member
Posts: 7,583
Joined: Nov 12 2008
Gold: 2,252.12
Dec 8 2008 03:36am
Quote (attilius @ Mon, Dec 8 2008, 12:29am)
kad umres to u biti pitas kako je to nepostojati...hmm..reko bi da je kao kad spavas a ne sanjas nista. :-D
eto to je kad krepas spavas a ne sanjas nista. Eto ti! A ha ha

? aha ? ok ?

/e ma ne kuzim sta si reko

This post was edited by Cro_Pro on Dec 8 2008 03:36am
Member
Posts: 5,741
Joined: Apr 7 2006
Gold: 7,557.95
Dec 8 2008 03:44am
Quote (attilius @ Mon, Dec 8 2008, 12:29am)
kad umres to u biti pitas kako je to nepostojati...hmm..reko bi da je kao kad spavas a ne sanjas nista. :-D
eto to je kad krepas spavas a ne sanjas nista. Eto ti! A ha ha


eo sta ja mislim...dragi Bog pazi na sve nas i ako budemo dobri idemo u raj i tamo je lijepo a ako budemo zlocesti idemo u pakao(mada nikad necu shvatit sto to toliko mozes napravit lose da cijelu vjecnost provedes u "paklu"...pa ni Hitler jadan nije zasluzio to,mislim ne par godina nego vjecnost!!!)...tako da moramo jako pazit sta cemo napravit....treba dusu spasit!! ma daj...VJERUJTE MI NA RIJEC SVE MOZE BIT ALI OVO NIJE GARANT! MA KAKAV RAJ I PAKAO!


http://www.youtube.com/watch?v=MeSSwKffj9o
Member
Posts: 848
Joined: Apr 13 2008
Gold: Locked
Dec 8 2008 03:48am
SPECTATE
casper the friendly ghost....
biggrin.gif
Member
Posts: 848
Joined: Apr 13 2008
Gold: Locked
Dec 8 2008 03:53am
Quote (Cheso @ Sun, Dec 7 2008, 04:25pm)
Ovako, nakon smrti odlazis tocno tamo gdje si bio prije rodjenja.

^^


btw da te pitam, dali si ikad cuo za vjecnost nistavila


haha opet zavrsis kao SPERMIJ ^^
Member
Posts: 7,243
Joined: Feb 24 2008
Gold: 336.02
Dec 8 2008 04:42am
Quote (Lord_Techno @ Mon, Dec 8 2008, 10:48am)
SPECTATE
casper the friendly ghost....
biggrin.gif


brijem da je to biggrin.gif
to bi bilo glupo, koda gledas beskrajni film il seiju, a ti nemos nist napravit da bude zabavno ....

Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Dec 8 2008 05:13am
Quote (miso8 @ Mon, Dec 8 2008, 10:42am)
brijem da je to biggrin.gif
to bi bilo glupo, koda gledas beskrajni film il seiju, a ti nemos nist napravit da bude zabavno ....


zajebavas druge duhove : D
Member
Posts: 7,243
Joined: Feb 24 2008
Gold: 336.02
Dec 8 2008 05:14am
Quote (Usc_abaddon @ Mon, Dec 8 2008, 12:13pm)
zajebavas druge duhove : D


hehe... al i to dosadi....
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev12345611Next
Add Reply New Topic New Poll