Quote (ivangozu @ Wed, Dec 3 2008, 09:45pm)
sta si potrosia 5 fg da mi pgoledas topice od 1991? lol i jesi li ljubomoran na mene ili nesto?
dabogda sutra dobia 1 iz engleskog ako to joc uce u osnovnoj skoli
fc hackeru!
ovo sam nasa jednom liku u profilu a lik se zove dasp i ima puno zvjezdica