Quote (cppjole @ Fri, Nov 28 2008, 04:43pm)
autsajderu neznan zasto se zamaras s curon ? ljubomoran si djecace .... pa to je ipak najstariji zanat na svijetu , posao ka i svaki drugi prema tome ko tebi brani skini se , poziraj , napravi slike mozda i ti dobijes 10k fgs od neke blesave amerikanke ili od nekoga iz gay club guilda

... no hard feelings
ma jebemi se sta se prodaje za fg... moze radit st ahoce ali samo me iznerviro kao glumi neko nevinasce i to a na onom topicu sta ima u profile ispada zlo đubre. mrzim ljude koji se pretvaraju sta nisu. mrzim
BIG BROTHER!