Quote (OnlyInMemories @ Thu, Nov 27 2008, 06:09pm)
ajme , znam da je ruji ukralo lika , lik se zva monika jel tako

sicam se njegove amazonke , meni je certa ukra lika al je vratija kasnije

haha
tad su svi igrali d2 , cak i gordon ima 98 lvl hc lika

da , gleda san isto kad su igrali hc gordon , rujo i deni i jos 2 lika u virusa i padne SC i rujo ka rujo isa ga grabat i ubilo ga , a gordon se izdera na njega hahahahahah brutalne scene koje mi niko ne moze platit