d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Netko Zna? > Y
Prev1234568Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,090
Joined: Nov 22 2008
Gold: 169.00
Nov 27 2008 12:09pm
ajme , znam da je ruji ukralo lika , lik se zva monika jel tako biggrin.gif
sicam se njegove amazonke , meni je certa ukra lika al je vratija kasnije biggrin.gif
haha
tad su svi igrali d2 , cak i gordon ima 98 lvl hc lika biggrin.gif
Member
Posts: 6,426
Joined: Jul 24 2007
Gold: Locked
Nov 27 2008 12:17pm
Quote (OnlyInMemories @ Thu, Nov 27 2008, 06:09pm)
ajme , znam da je ruji ukralo lika , lik se zva monika jel tako biggrin.gif
sicam se njegove amazonke , meni je certa ukra lika al je vratija kasnije biggrin.gif
haha
tad su svi igrali d2  , cak i gordon ima 98 lvl hc lika biggrin.gif


da , gleda san isto kad su igrali hc gordon , rujo i deni i jos 2 lika u virusa i padne SC i rujo ka rujo isa ga grabat i ubilo ga , a gordon se izdera na njega hahahahahah brutalne scene koje mi niko ne moze platit biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Member
Posts: 17,090
Joined: Nov 22 2008
Gold: 169.00
Nov 27 2008 12:19pm
haha , a nisi gleda scene kad igraju na dote , kad igra gordon u timu to znaci ako idu u fight i gordon i jos troje poginu jedan se jedva spasi i on se na njega pocme derat : " Majmune jedan ako smo i mi poginili sta i ti nisi " biggrin.gif
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Nov 27 2008 12:20pm
Quote (OnlyInMemories @ Thu, Nov 27 2008, 06:19pm)
haha , a nisi gleda scene kad igraju na dote , kad igra gordon u timu to znaci ako idu u fight i gordon i jos troje poginu jedan se jedva spasi i on se na njega pocme derat : " Majmune jedan ako smo i mi poginili sta i ti nisi " biggrin.gif


hahaha gg ja uvjek blokam ljude da poginu umjesto mene XD
Member
Posts: 17,090
Joined: Nov 22 2008
Gold: 169.00
Nov 27 2008 12:25pm
ja neigram dotu , ja u slobodno vrijeme ucim smile.gif
Member
Posts: 1,218
Joined: Aug 17 2008
Gold: 0.00
Nov 27 2008 12:26pm
a moja lektira cry3.gif
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Nov 27 2008 12:26pm
Quote (OnlyInMemories @ Thu, Nov 27 2008, 06:25pm)
ja neigram dotu , ja u slobodno vrijeme ucim smile.gif


a da ? ja neidem u skolu vise ^^
Member
Posts: 17,090
Joined: Nov 22 2008
Gold: 169.00
Nov 27 2008 12:26pm
www.google.com ime lektire --icon_pointr.gif prati me sreca
Member
Posts: 17,090
Joined: Nov 22 2008
Gold: 169.00
Nov 27 2008 12:27pm
Quote (Usc_abaddon @ Thu, Nov 27 2008, 06:26pm)
a da ? ja neidem u skolu vise ^^


Zavrsena srenja ili faks? ili nista?
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Nov 27 2008 12:27pm
Quote (OnlyInMemories @ Thu, Nov 27 2008, 06:27pm)
Zavrsena srenja ili faks? ili nista?


ni srednja^
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev1234568Next
Add Reply New Topic New Poll