Quote (Legna @ Mon, Nov 17 2008, 12:01pm)
na novoj je bilo ono dok je mali, to jos jedino nisam sve pogledo morat cu smoc vremena za to, al Z i Gt su ozbiljniji i puno bolji
obican dragon ball je bio parodija na neki japanski film o djetetu majmunu, kasnije za Z je poceo radit za malo ozbiljniju publiku i postigo masan uspjeh..
btw uskoro film dolazi i bit ce totalno smece...

A meni je prirastao srcu dok je bio mali. Onako, ne premocan, vec malo (malo vise) jaci covjek. Bio je i velik jedno vrijeme kad je bio negdje na raju il sta, pa je trebao ubit vegetu. I onda su prestali. Steta