Quote (birky @ Sat, 15 Nov 2008, 04:53)
Pripazi na pravopis ili u skolu ucit Hrvatski(ponovo ili po prvi put?) 
posto vidim da nisi skont'o sta sam napisao evo sada cu pisati sa č š ć đ ž

Quote
ma dječko tebi je i ić' pišat' komplikovano a da ne govorimo o forumu ... to je za tebe misaona imenica
i ja se tome nadam biggrin.gif valjda će bit "samo" 30 dana :S inače od mi 15k fgs :S
posto ti ne znas bosanski eto preveo sam ti na hrvatski

djecko=djecace ili ti sa č

dječko=dječače
komplikovano=komplicirano