d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Koliko Vas Ima Banovanih? :d > Ja Sam Prvi Na Ovom Spisku
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Nov 14 2008 04:27pm
nejedes" se pise odvojeni -- Zapravo ide odvojeno ne odvojeni nazi. Naporan si ko proljev. Odrasti
Member
Posts: 2,990
Joined: Sep 13 2007
Gold: 231.25
Nov 14 2008 05:32pm
Quote (Kennoth @ Fri, Nov 14 2008, 11:27pm)
nejedes" se pise odvojeni  -- Zapravo ide odvojeno ne odvojeni nazi. Naporan si ko proljev. Odrasti


Imas malo previse postova i previse warna za 15 dana ovdje. oladi malo.
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Nov 14 2008 05:39pm
Quote (Kacavida @ Fri, Nov 14 2008, 11:32pm)
Imas malo previse postova i previse warna za 15 dana ovdje. oladi malo.


A sta ces, volim spammat. Trebo si tek vidit likove s 100 postova na dan

This post was edited by Kennoth on Nov 14 2008 05:39pm
Member
Posts: 6,208
Joined: Sep 9 2006
Gold: 20.00
Nov 14 2008 06:26pm
Quote (Kennoth @ Sat, 15 Nov 2008, 00:39)
A sta ces, volim spammat. Trebo si tek vidit likove s 100 postova na dan


dobro si mu i reka!

ti imas samo 32 per day!
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Nov 14 2008 06:43pm
smile.gif Pa jesam prizno da sam spamer il ne?
Member
Posts: 9,696
Joined: May 27 2007
Gold: 1,926.37
Nov 14 2008 08:53pm
Quote (Draganwtf @ Fri, Nov 14 2008, 11:04pm)
<

ma djecko tebi je i ic pisat komplikovano a da ne govorimo o forumu ... to je za tebe misaona imenica 
i ja se tome nadam biggrin.gif valjda ce bit "samo" 30 dana :S inace od mi 15k fgs :S



Pripazi na pravopis ili u skolu ucit Hrvatski(ponovo ili po prvi put?) wallbash.gif

Member
Posts: 3,615
Joined: Dec 31 2007
Gold: 790.99
Nov 15 2008 02:43am
Quote (birky @ Sat, Nov 15 2008, 02:53am)
Pripazi na pravopis ili u skolu ucit Hrvatski(ponovo ili po prvi put?) wallbash.gif


to je bosanac neki vidis kako pise u prvom postu Quote ( ITX.BA) BA! to je s neke bosanske stranice
Member
Posts: 7,408
Joined: Nov 24 2007
Gold: 1,040.00
Nov 15 2008 04:54am
Quote (birky @ Sat, 15 Nov 2008, 04:53)
Pripazi na pravopis ili u skolu ucit Hrvatski(ponovo  ili po prvi put?) wallbash.gif


posto vidim da nisi skont'o sta sam napisao evo sada cu pisati sa č š ć đ ž wink.gif

Quote
ma dječko tebi je i ić' pišat' komplikovano a da ne govorimo o forumu ... to je za tebe misaona imenica
i ja se tome nadam biggrin.gif valjda će bit "samo" 30 dana :S inače od mi 15k fgs :S


posto ti ne znas bosanski eto preveo sam ti na hrvatski wink.gif sleep.gif

djecko=djecace ili ti sa č icon_pointr.gif dječko=dječače
komplikovano=komplicirano
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Nov 15 2008 07:01am
Neznam kolko bi mu islo ucenje hrvatskog opet. Nekako mislim da bi mu srpski bolje lezao
Member
Posts: 1,218
Joined: Aug 17 2008
Gold: 0.00
Nov 15 2008 07:24am
omg wallbash.gif
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll