d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Scammao Me Hrvat.....
Prev12345610Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,666
Joined: Jun 6 2006
Gold: 0.00
Nov 14 2008 11:54am
ma sta ce cigan ....
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Nov 14 2008 11:59am
Quote (ivangozu @ Fri, Nov 14 2008, 05:54pm)
ma sta ce cigan ....


eeej.
nemoj vrijeđat na nacionalnoj osnovi!!!!!!!!!!
ja jesam hrvat ali se osječam ko cigan. a razmišljam kao židov. a radim kao crnogorac. a živim kao bubreg u loju.
premda "bubreg u loju" nije nacionalnost, ali za mene kao da je!
prema tome:
nemoj vrijeđat hrvate, cigane, židove i bubrege u loju. ostale možeš...
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Nov 14 2008 12:00pm
Quote (Dr_Feelgood @ Fri, Nov 14 2008, 05:59pm)
eeej.
nemoj vrijeđat na nacionalnoj osnovi!!!!!!!!!!
ja jesam hrvat ali se osječam ko cigan. a razmišljam kao židov. a radim kao crnogorac. a živim kao bubreg u loju.
premda "bubreg u loju" nije nacionalnost, ali za mene kao da je!
prema tome:
nemoj vrijeđat hrvate, cigane, židove i bubrege u loju. ostale možeš...


hmm ?
Member
Posts: 12,666
Joined: Jun 6 2006
Gold: 0.00
Nov 14 2008 12:01pm
Quote (Dr_Feelgood @ Fri, Nov 14 2008, 05:59pm)
eeej.
nemoj vrijeđat na nacionalnoj osnovi!!!!!!!!!!
ja jesam hrvat ali se osječam ko cigan. a razmišljam kao židov. a radim kao crnogorac. a živim kao bubreg u loju.
premda "bubreg u loju" nije nacionalnost, ali za mene kao da je!
prema tome:
nemoj vrijeđat hrvate, cigane, židove i bubrege u loju. ostale možeš...


sta ce bubreg-.-
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Nov 14 2008 12:23pm
Quote (ivangozu @ Fri, Nov 14 2008, 06:01pm)
sta ce bubreg-.-


pa, bit u loju. šta drugo? štaš patit...
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Nov 14 2008 12:23pm
Prodat ciganima za fg

This post was edited by Kennoth on Nov 14 2008 12:23pm
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Nov 14 2008 12:24pm
Quote (Kennoth @ Fri, Nov 14 2008, 06:23pm)
Prodat ciganima za fg


hm, nije loša ideja. !!!
Member
Posts: 7,583
Joined: Nov 12 2008
Gold: 2,252.12
Nov 14 2008 12:52pm
xD scamm , bubreg , loj , ffs nastrano
Member
Posts: 12,782
Joined: Nov 1 2008
Gold: 637.50
Nov 14 2008 12:54pm
KOJI CIGAN MENE JE SCAMMO CIJELI HAMMER EQ VS 350FG ALI NISAM SCREENSHOOT I SJEBO SE
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Nov 14 2008 01:05pm
Quote (dace_tnl @ Fri, Nov 14 2008, 06:54pm)
KOJI CIGAN MENE JE SCAMMO CIJELI HAMMER EQ VS 350FG ALI NISAM SCREENSHOOT I SJEBO SE


Ko, ovaj cigo s topica?
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev12345610Next
Add Reply New Topic New Poll