Quote (ivangozu @ Fri, Nov 14 2008, 05:54pm)
ma sta ce cigan ....
eeej.
nemoj vrijeđat na nacionalnoj osnovi!!!!!!!!!!
ja jesam hrvat ali se osječam ko cigan. a razmišljam kao židov. a radim kao crnogorac. a živim kao bubreg u loju.
premda "bubreg u loju" nije nacionalnost, ali za mene kao da je!
prema tome:
nemoj vrijeđat hrvate, cigane, židove i bubrege u loju. ostale možeš...