Quote (sid_hr @ Thu, Nov 13 2008, 04:37pm)
aj dobro da mi je odgovorija .... al opet nema ni d od dokaza.... hmm drukeri na jspu ^__^
Quote (Cheso @ Thu, Nov 13 2008, 03:28pm)
odg. su ti da si lockan jer si kupovo fgs za pare : / sranje jole... nece te nikad odlockat pokusaj dokazat suprotno...
sta ces sad s guildom : /
lol sve bit ok ... nista se ti ne brini
This post was edited by cppjole on Nov 13 2008 01:34pm