Quote (Dr_Feelgood @ Fri, 14 Nov 2008, 20:11)
aj aj, plači. šta sad ti tu glorificiraš sebe, svoje izgubljeno vrijeme i nekog tamo virtualnog lika.
šta bi sad tu ljudi trebali? kleknut ispred tebe kao pred nekim božanstvom? nemisliš valjda da če ostatku svijeta svanut sunce iz tvoje guzice?
neče....
Ček koji je tebi kurac?
Otkud tebi pravo blatiti moju temu koju sam ja napravio u dobroj namjeri?
Ti nemaš više što postati u moje topice, pače, kloni ih se.