d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Bye Bye Junction
Prev1234
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
Nov 14 2008 12:25pm
Quote (Dr_Feelgood @ Fri, Nov 14 2008, 06:11pm)
aj aj, plači. šta sad ti tu glorificiraš sebe, svoje izgubljeno vrijeme i nekog tamo virtualnog lika.
šta bi sad tu ljudi trebali? kleknut ispred tebe kao pred nekim božanstvom? nemisliš valjda da če ostatku svijeta svanut sunce iz tvoje guzice?
neče....


kakav no-brainzorx

ak ovaj post nije joke onda lol
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Nov 14 2008 12:29pm
Quote (The_Outsider @ Fri, Nov 14 2008, 06:25pm)
kakav no-brainzorx

ak ovaj post nije joke onda lol


eh,
meni baš opako zvuči ovaj moj post. ^^. ko iz monti pajtona wink.gif
Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
Nov 14 2008 12:30pm
Quote (Dr_Feelgood @ Fri, Nov 14 2008, 06:29pm)
eh,
meni baš opako zvuči ovaj moj post. ^^. ko iz monti pajtona wink.gif


britanski humor...
nikad shvacen nit ce bit od moje strane

a kazu mi da imam smisla za humor kad sam pijan
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Nov 14 2008 12:33pm
Quote (The_Outsider @ Fri, Nov 14 2008, 06:30pm)
britanski humor...
nikad shvacen nit ce bit od moje strane

a kazu mi da imam smisla za humor kad sam pijan


ma omg. ti zbilja sporo pamtiš i brzo zaboravljaš. to je humor na smisao života! odnosno za smisao bez smisla. u dvije riječi -
SMISAO BESMISLICA

educiraj se omg. mlad si. nisi stara konjina kao ja!!!
Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
Nov 14 2008 12:41pm
Quote (Dr_Feelgood @ Fri, Nov 14 2008, 06:33pm)
ma omg. ti zbilja sporo pamtiš i brzo zaboravljaš. to je humor na smisao života! odnosno za smisao bez smisla. u dvije riječi -
SMISAO BESMISLICA

educiraj se omg. mlad si. nisi stara konjina kao ja!!!


ja sam riba!

4 sec memorija pa format c!

educiran sam i previše, cak razlikujem spam od posta !! smile.gif
Member
Posts: 7,417
Joined: Apr 20 2007
Gold: 255.00
Nov 14 2008 12:50pm
Quote (Dr_Feelgood @ Fri, 14 Nov 2008, 20:11)
aj aj, plači. šta sad ti tu glorificiraš sebe, svoje izgubljeno vrijeme i nekog tamo virtualnog lika.
šta bi sad tu ljudi trebali? kleknut ispred tebe kao pred nekim božanstvom? nemisliš valjda da če ostatku svijeta svanut sunce iz tvoje guzice?
neče....

Ček koji je tebi kurac?
Otkud tebi pravo blatiti moju temu koju sam ja napravio u dobroj namjeri?

Ti nemaš više što postati u moje topice, pače, kloni ih se.
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev1234
Closed New Topic New Poll