d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Eo Ga 2 ! > Sto Mislite O Vjeri?
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Nov 11 2008 12:50pm
Quote (leona @ Mon, Nov 10 2008, 01:03pm)
da, ja sam bila na krstenju i crkva je imala  plazmu,dvd player,5-6 klima smile.gif


još da je bija pladanj sa jedno pe-šest crta biloga to bi bila prava crkva tongue.gif
Member
Posts: 3,032
Joined: Mar 28 2008
Gold: 731.33
Nov 11 2008 04:53pm
Ja vjerujem u Dr_feelgooda a on vjeruje u mene!
Vjerujem u Bahamontika!
Ali najvise vjerujem u jelo i pilo pogotovo u rak probavnog trakta i analnog otvora jer to stvarno postoji!
Da...da...da...
Zamislite u šta su katolici uvjereni...da im je Bog dao 10 zapovjedi i to nekom tipu na planini negdje di nije bilo nikoga samo je on bio tamo jer mu je Bog rekao da dode...
i to sasvim slucajno nije bilo nikoga u blizini i to je bas čudno da ako ne slijediš te zapovijedi baš TE! koje je Bog rekao onda ideš u čistilište ili pakao...ili jedno ili drugo ništa drugo samo to...ali kako ti nije jasno to je za tvoje dobro jer te BOG jako voli...dao ti
je jako puno izbora u životu...to mi je najbolje od svega...mogućnost IZBORA!!!lol oni što se rode gladni ili nisi ni otvorio usta jos vec krepavaš od raka baš imaš pravo glasa..ali ono
objašnjenje je da su za sve krivi ljudi...nije Bog ništa kriv jel tako? Bitno da nas je stvorio (kao), imamo izbora i sjebani smo a to je njegovo djelo lol...nije da baš ima neke logike...
Savršeni sveznajući prekrasni divni Bog da je stvorio takve kretene ko što smo mi ljudi pa ono gadno se zajebao! Više mi djeluje da je to posao nekog iskompleksiranog uredskog činovnika
koji je totalno sjeban.

Slobodni prijevod mr George Carlin!
Genitalac pravi!:-D

Utube: George Carlin pa gledajte tipa ne lose ne lose.

P.S.
Ima ljubavi a ima i govana.
Najviše vjerujem u svoju probavu jer ju vidim svaki dan.
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Nov 12 2008 01:28pm
hm atti.
šta kazat. a ne usrat libre!
ma, ovo je bilo kao da si mene pitao i moj odgovor napisao!!!!
stvarno si ljudina!!! wink.gif
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll