d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Eo Ga! > Sta Mislite O Narodnjacima?
Prev12345610Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,666
Joined: Jun 6 2006
Gold: 0.00
Nov 8 2008 01:08pm
Quote (miso8 @ Sat, Nov 8 2008, 01:48pm)
narodnjaci - glazba za maloumne ljude koji nemogu shvatit normalne tekstove....
to je generalno sranje od glazbe


razmisljanje djeteta
Member
Posts: 5,303
Joined: Jul 20 2006
Gold: 0.00
Nov 8 2008 01:16pm
Quote (ivangozu @ Sat, Nov 8 2008, 08:08pm)
razmisljanje djeteta


istina, mrzim kad neko iz mrznje sere po necem a nezeli pogledat iz drugog aspekta, svijet nije crno bjel

ja ne vidim gusta u onoj hard metal glazbi pa ne serem po tom, imam puno prijatelja koji to vole, di bi doso kad bi stalno srao da je ono sta se meni svida jedino dobro....
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Nov 8 2008 01:37pm
Ja san prosli puta bija u Lake City-a na cajkama ( da se odma razumimo neznam niti jednu cajku , a kamoli nekog izvodjaca)

I sta mi je najjace kod toga, kako neznan niti jednu pismu, samo cekam da stih zavrsi ( a svi zavrsavaju na samoglasnik ) , i onda samo vices taj zadnji samoglasnik hahahaha pre brutalno...


''Napio se vinaaaaaaaaaaaaaa'' -> aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa biggrin.gif:D:D:D

This post was edited by Rakshasas(KD) on Nov 8 2008 01:38pm
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Nov 8 2008 02:03pm
Tko voli nek izvoli. Znam i ja puno ljudi sto ih slusaju nazalost. Ako oces negdi izac van, samo to se vrti nemozes nista. Ali ipak, ti predvidljivi tekstovi bez smisla i ta muzika i ti glasovi i stenjanja i zavijanja ufff. Muzika za mase nista vise
Member
Posts: 5,303
Joined: Jul 20 2006
Gold: 0.00
Nov 8 2008 02:13pm
ma glavno da je veselo biggrin.gif

This post was edited by Legna on Nov 8 2008 02:13pm
Member
Posts: 7,243
Joined: Feb 24 2008
Gold: 336.02
Nov 8 2008 02:55pm
Quote (ivangozu @ Sat, Nov 8 2008, 08:08pm)
razmisljanje djeteta


svako ima svoje misljenje... a to je moje...
Member
Posts: 5,303
Joined: Jul 20 2006
Gold: 0.00
Nov 8 2008 03:10pm
Quote (miso8 @ Sat, Nov 8 2008, 09:55pm)
svako ima svoje misljenje... a to je moje...


ti si to vise iznio kao cinjenicu nego kao misljenje, sudis o necemu sto nevolis a time ni nerazumijes

ja vidim gust u skoro svakoj vrsti muzike, slusam i narodnjake, oces reci da sam time malouman i nerazumijem muziku bolje od tebe?
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Nov 8 2008 03:20pm
Nisu narodnjaci u nikakvoj korelaciji sa inteligencijom pojedinaca koji ih slušaju, oni više predstavljaju kulturološki limit.
Member
Posts: 5,303
Joined: Jul 20 2006
Gold: 0.00
Nov 8 2008 03:25pm
Quote (nugard @ Sat, Nov 8 2008, 10:20pm)
Nisu narodnjaci u nikakvoj korelaciji sa inteligencijom pojedinaca koji ih slušaju, oni više predstavljaju kulturološki limit.


znaci ako slusam narodnjake sam kulturološki limitiran?

E: po cemu su narodnjaci gori od bilo koje druge muzike? ona kurceva emo muzika di se svi rezu i onaj metal sta se samo nesto deru o paklu i sranjima ko neka djeca, to zahtjeva veliku inteligenciju i kulturolosko osvjestenje da bi se napravilo?.. al po tome niko ne sere..

ok je nevolit narodnjake, al vi ih mrzite i time negledate realno..

This post was edited by Legna on Nov 8 2008 03:34pm
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Nov 8 2008 03:47pm
Ja ne mrzim ništa, pa tako ni narodnjake. Nisam čak niti rekao da ih ne slušam. Nemam predrasude prema nijednoj vrsti glazbe, pa i ako upadne dobar narodnjak, naravno da poslušam.
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev12345610Next
Add Reply New Topic New Poll