d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Sta Mislite
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
Nov 6 2008 09:23am
Quote (Titan_st @ Thu, Nov 6 2008, 03:02pm)
Koliko pametnih ljudi na hrpi.

Sta vi niste neki predsjednici ?


haha da bas mi je to proslo kroz glavu

mislim da vi se ovdje vecina snasla kao saborski zastupnik

This post was edited by The_Outsider on Nov 6 2008 09:24am
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Nov 6 2008 09:32am
Quote (Titan_st @ Thu, Nov 6 2008, 05:02pm)
Koliko pametnih ljudi na hrpi.

Sta vi niste neki predsjednici ?


Ti si sad pametniji od nas s tom izjavom sto ti nisi onda neki predsjednik ? biggrin.gif
Member
Posts: 4,123
Joined: Aug 17 2007
Gold: 6,821.00
Nov 6 2008 09:41am
Quote (Rakshasas(KD) @ Thu, 6 Nov 2008, 17:32)
Ti si sad pametniji od nas s tom izjavom sto ti nisi onda neki predsjednik ? biggrin.gif


a predsjednici su inace poznati kao pametne osobe...
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Nov 6 2008 09:56am
Quote (sid_hr @ Thu, 6 Nov 2008, 17:41)
a predsjednici su inace poznati kao pametne osobe...


pogotovo hrvatski
Member
Posts: 3,184
Joined: Jan 19 2008
Gold: 650.00
Nov 6 2008 11:02am
Kako god okrenes i sad se pokazalo da Amerika drma cjeli svjet. U sustini oni su izazvali ovu svjetsku ekonomsku krizu a sad ispada da drugi zbog toga imaju vece probleme nego oni.
Member
Posts: 3,615
Joined: Dec 31 2007
Gold: 790.99
Nov 6 2008 02:32pm
ja mislim da ce Obama dobit smile.gif
Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
Nov 6 2008 02:43pm
Quote (Brane @ Thu, Nov 6 2008, 08:32pm)
ja mislim da ce Obama dobit smile.gif


haha nisi baš u toku

mekkejn je vec dobio hand.gif
Member
Posts: 849
Joined: May 30 2008
Gold: 14.49
Nov 6 2008 03:52pm
Quote (The_Outsider @ Thu, 6 Nov 2008, 20:43)
haha nisi baš u toku

mekkejn je vec dobio :hello!:


haha onda on nije u toku ma rofl.gif
Member
Posts: 17,448
Joined: Sep 25 2005
Gold: 16,530.00
Nov 6 2008 04:56pm
Quote (Tim_lopovaMIKI @ Wed, 5 Nov 2008, 15:32)
baš mi je drago kaj je dobio sam mi je ža ak će ga likvidirat unutar god dana


20fg da ga neće u prvoj godini roknit!
100% u drugoj.
Member
Posts: 1,799
Joined: Jan 2 2006
Gold: 13.37
Nov 6 2008 05:04pm
navija san za mekkejna

al sta je tu je

brijem da ce obamu pknit next year ofc
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll