ma evo ovako
iman i ja dobar eq, ali zna se da ja nikad ne telam throne

sve osim toga
svakome se moze dogodit da ripa...
pajo nije pocea igrat jucer, igra vec neko (kratko) vrime hc ali svima se moze dogodit da ripaju
jbg ako je momak navika igrat sc, igra je hammera koji utela u sredinu, ako je bilo masu dolova ofc da ce ripat
mene zivcira sta svi odma seru da nezna itd...
nemozete opet tako govorit jer svakome moze zalagat, itd...
ripa je pa sta onda...
to i je razlog zasto ne igram soft

samo ti naprid pajo, ako sta triba imas ekipe kojoj se javit