d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Ode I Ja > U Kurac -.-
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Nov 3 2008 03:42pm
Quote (Usc_abaddon @ Mon, 3 Nov 2008, 11:38)
a sta mos iko oce brs pa oce biggrin.gif

http://i34.tinypic.com/2usze6v.jpg



http://i36.tinypic.com/2li7z3r.jpg


owned by dolls

/e.molim vas poslušajte me.

Ovo triba stavit ka sticky ovde:
Ako ste navikli igrat scnl,nemojte doć na hc i platit ut i to je to.
priđite cilu igru,pa onda balajte.
jer ripajete stalno.
evo ja sam jučer reka da neće izdržat više od 2 dana max.
on nije ni to uspija..

This post was edited by eddy_hc on Nov 3 2008 03:44pm
Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
Nov 3 2008 03:50pm
sjecam se dok smo baal-ali znalo se desit da je throne tako sjeban ( dollz + souls sa conviction i fana aurom ) da ti se više isplati novu cr8 nego ic cistit to laugh.gif
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Nov 3 2008 03:52pm
ka prvo nisam doso samo na hc i uto nego sam iso sam od lvl 1 do 71 i onda uzeo ut do lvl 80
ripo sam samo zato jer smo nas 3 isli baalat a ja jedini imam eq od 150 fga i malo life i mh
a to sta ti moras mene ponizavat u svakom mom topicu / replyu dokazuje ili bar meni samo ako nikom drugom kako si glup/debilan/kretenast itd za mene
nemas postovanja prema nikome , ko igra sc ld ili nl , bas me briga sta mislis , al ostat ces za mene jednolicna budala
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Nov 3 2008 03:53pm
Quote (Usc_abaddon @ Mon, 3 Nov 2008, 22:52)
ka prvo  nisam doso samo na hc i uto nego sam iso sam od lvl 1 do 71 i onda uzeo ut do lvl 80
ripo sam samo zato jer smo nas 3 isli baalat a ja jedini imam eq od 150 fga i malo life i mh
a to sta ti moras mene ponizavat u svakom mom topicu / replyu dokazuje ili bar meni samo ako nikom drugom kako si glup/debilan/kretenast itd za mene
nemas postovanja prema nikome  , ko igra sc ld ili nl , bas me briga sta mislis , al ostat ces za mene jednolicna budala


cool.gif
Member
Posts: 1,218
Joined: Aug 17 2008
Gold: 0.00
Nov 3 2008 04:24pm
ma evo ovako
iman i ja dobar eq, ali zna se da ja nikad ne telam throne biggrin.gif
sve osim toga sleep.gif
svakome se moze dogodit da ripa...
pajo nije pocea igrat jucer, igra vec neko (kratko) vrime hc ali svima se moze dogodit da ripaju
jbg ako je momak navika igrat sc, igra je hammera koji utela u sredinu, ako je bilo masu dolova ofc da ce ripat
mene zivcira sta svi odma seru da nezna itd...
nemozete opet tako govorit jer svakome moze zalagat, itd...
ripa je pa sta onda...
to i je razlog zasto ne igram soft biggrin.gif
samo ti naprid pajo, ako sta triba imas ekipe kojoj se javit wink.gif
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Nov 3 2008 04:34pm
Eto sama si sad rekla.ako zna igrat sigurno se neće utelat u sredinu dolova i castat hammere ako zna da ima loš eq.
pa to bi napravija glup čovik..i pajo u ovom slučaju.
Member
Posts: 1,218
Joined: Aug 17 2008
Gold: 0.00
Nov 3 2008 04:37pm
a jbg, hammer inace cisti da utela i pomete biggrin.gif
sigurno mu nije bia prvi put da je igra brs na hc...
jedan put se dogodi, drugi put nece biggrin.gif
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Nov 3 2008 04:39pm
Quote (leona @ Mon, 3 Nov 2008, 23:37)
jedan put se dogodi, drugi put nece biggrin.gif


Zašto poricat činjenice. headscratch.gif
Ionako svi znamo da oće unsure.gif
Member
Posts: 4,123
Joined: Aug 17 2007
Gold: 6,821.00
Nov 3 2008 04:41pm
ripnuh i ja pa sta smile.gif hc ili sc? ovisi... glupo se ogranicavat...

samo RL je hc; ostalo je manje vazno smile.gif

btw sta kazete na new/old sig tongue.gif
Member
Posts: 2,990
Joined: Sep 13 2007
Gold: 231.25
Nov 4 2008 12:37am
da li bi tko igrao hc bez jsp pomoci. dakle bez stvari od xxx ili koliko vec fg, samo sa onim sta padne, bez mula i bez trade?
Mi smo tako igrali soft, imamo par novih, pa da se ne pate previse... puno je zabavnije od ovog telanja u throne i slicno.
osim toga onda se stvarno vidi tko zna a tko samo ima iteme smile.gif

e da, sid je u pravu, jedino rl je hc biggrin.gif
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll