Quote (nugard @ Wed, Oct 15 2008, 03:08pm)
Bitno je da ljudi koji udaraju +1 u blog sekciji budu van guilda.
Volija bi kad bi se Sid joina u guild, tako da imamo jednog LS igrača a onda bi i ja krenija ponovo...
Al uz njega ima još kvalitenih ljudi na hr koji se mogu joinat čim sredimo slotove.. Kacavida, Dalmos, Razakel, Nesius, Outsider... da sad ne nabrajam sve...
di san ja