d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Marijuana Guild :) > Yap
Prev12345610Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Oct 15 2008 05:26am
preimenuj u Cocaine onda ču se i ja učlanit wink.gif
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Oct 15 2008 07:55am
Quote (Dr_Feelgood @ Wed, 15 Oct 2008, 13:26)
preimenuj u Cocaine onda ču se i ja učlanit wink.gif


Ima vas par za kokain pa onda ga lipo i napravite, ja mislim da ime nije zauzeto.
Member
Posts: 6,426
Joined: Jul 24 2007
Gold: Locked
Oct 15 2008 08:13am
Za sve dodatne informacije o guildu trenutno ja nisam dostupan *net probs* pa nugarda u vezi bilo cega... on je tu da vam pomogne
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Oct 15 2008 08:31am
voliobih da mi netko napravi sig i ava sa slikom nesto ko i jole da imam ... ako ima zainteresiranih pm me smile.gif
Member
Posts: 6,426
Joined: Jul 24 2007
Gold: Locked
Oct 15 2008 08:52am
U prva dva dana napravljeno je sljedece

kupljeno 5 member slotova - 250fgs
kupljeno 5 member slotova - 250fgs
kupljeno 5 member slotova - 250fgs
kupljen guild chart - 250 fgs
kupljen guild NoteBox - 500 fgs
kupljen Addition Rank slot for barba prisla 250 fgs


sve je placeno by me atm

guild
donacije su welcome i nece se tretirat kao donacije meni .nego cisto u
svrhu guilda za kupovanje extra slotova radenje guild siga ...opremanje
likova na euhcl i euscl


toliko od mene za sada ..... sve je
u BETA izdanju za sada vidit cemo sta ce bit ....nadam se da cemo
napravit respektabilan guild



Barba Prisla U have the word

This post was edited by cppjole on Oct 15 2008 08:54am
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Oct 15 2008 09:03am
a euscnl biggrin.gif ? netrebam opremanje samo pitam posto nisi spomenuo tongue.gif
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Oct 15 2008 09:08am
Bitno je da ljudi koji udaraju +1 u blog sekciji budu van guilda.

Volija bi kad bi se Sid joina u guild, tako da imamo jednog LS igrača a onda bi i ja krenija ponovo...

Al uz njega ima još kvalitenih ljudi na hr koji se mogu joinat čim sredimo slotove.. Kacavida, Dalmos, Razakel, Nesius, Outsider... da sad ne nabrajam sve...

This post was edited by nugard on Oct 15 2008 09:31am
Member
Posts: 848
Joined: Apr 13 2008
Gold: Locked
Oct 15 2008 01:41pm
kako upast u guild ?? biggrin.gif
Member
Posts: 12,666
Joined: Jun 6 2006
Gold: 0.00
Oct 15 2008 01:57pm
Quote (nugard @ Wed, Oct 15 2008, 03:08pm)
Bitno je da ljudi koji udaraju +1 u blog sekciji budu van guilda.

Volija bi kad bi se Sid joina u guild, tako da imamo jednog LS igrača a onda bi i ja krenija ponovo...

Al uz njega ima još kvalitenih ljudi na hr koji se mogu joinat čim sredimo slotove.. Kacavida, Dalmos, Razakel, Nesius, Outsider... da sad ne nabrajam sve...


di san ja sad.gif
Member
Posts: 6,208
Joined: Sep 9 2006
Gold: 20.00
Oct 15 2008 02:48pm
Quote (ivangozu @ Wed, 15 Oct 2008, 20:57)
di san ja sad.gif


ti nisi kvalitetan tongue.gif

wub.gif
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev12345610Next
Add Reply New Topic New Poll