d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Sad Ti Budi Pametan > Shvatio Sam
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 849
Joined: May 30 2008
Gold: 14.49
Oct 16 2008 01:16pm
Dobro pitanje
Member
Posts: 1,799
Joined: Jan 2 2006
Gold: 13.37
Oct 16 2008 01:17pm
ima nas dosta koji znaju yucka i leonu IRL

ja san jedan od tih biggrin.gif

i da -on je musko ona zensko i ka muz i zena su gg
Member
Posts: 849
Joined: May 30 2008
Gold: 14.49
Oct 16 2008 01:18pm
baš ka muž i žena
Member
Posts: 1,218
Joined: Aug 17 2008
Gold: 0.00
Oct 16 2008 01:59pm
hahaha
vise smo ka dvoje penzionera koji se svadaju oko boljeg kusina biggrin.gif
Member
Posts: 9,473
Joined: Nov 5 2005
Gold: 8,550.00
Oct 16 2008 04:24pm
Quote (leona @ Thu, 16 Oct 2008, 21:06)
yy ja san yuckova (url) cura, njemu dajite prituzbe biggrin.gif


ne laži
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Oct 16 2008 05:26pm
Quote (bahamontik @ Thu, Oct 16 2008, 06:02pm)
da pregrez...pa lik je to i zelio!!kako je stisnio onaj prist pa pola litre loja strcnilo po zrcalu!! ja sam pao iz stolice kad sam to vidio,nisam mogao vjerovat..a u trecem dijelu na forspilu jebe kozu...ALLLO...Auro pogledaj ponovo pa procijeni malo bolje...a svi koji su radili s njim su poginili ili ostali osakaceni...koji kralj a jos je onaj primitvni glupi idiot koji navija za Atletico Madrid sve dok ne dodje u konflikt s navijacima Reala,onda naglo baci sal Atletica u kanalizaciju i postane navijac Reala...KOJA HRABROST UFFF


ma je gleda san, omg, ono sidi on u lokalu i kocka na aparatu i nestane mu para, dok on minja sitno dođe bakica i digne jackpot, i on za bakicon u uličicu i otme joj pare, je i ja san osta zaprepašten i smija san se, ima toga još na tone kod njega...

da ima item na d2 sa segura affix izgleda bi ovako:

-50 to all skills levels
-150 to all atributes
-150 to all resistances
250% slower run/walk
250% slower fcr
250% slower fhr
+2000 to ping
1000% increased chance of failing to join game
1000% increased chance of getting rd

segura's weird pipe....


Member
Posts: 5,741
Joined: Apr 7 2006
Gold: 7,557.95
Oct 16 2008 06:09pm
Quote (Zajeb @ Thu, Oct 16 2008, 07:04pm)
Jebate stvarno nisan bija dugo na Hrv forumu... sad je neka Leona u djiru jel  laugh.gif  laugh.gif  laugh.gif
Leona ja ti skidan kapu. Dobit svlastiti topic i jos da se ljudi pocnu svadjat o pederima, A TI SI NAVODNO ZENSKO... i to triba znat biggrin.gif !
PS : Ovo "navodno" nema nikakvo preneseno znacenje, napisa san to iz jednostavnog razloga sta se spol nazalost nemoze odredit po brzini pisanja ili po fontu slova tongue.gif wink.gif .


jesam vam reka...i ovaj se nadoveza na gay pricu!!! i ovaj je ako ne gay onda sigurno nenamjerno feminiziran...
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll