Quote (eddy_hc @ Mon, Oct 13 2008, 02:56pm)
vecina nas je starija od 11ipo godina,tako da je ta ideja crap.
Onda sutra odi s ekipom na kavu i reci im : Stari znas ja san ti u gildu i sutra idemo zmaja ubit pa necu moc ic vani

Sve je ovo djetinjarija... al ja volin bit dite pa jbga

ubiti ja san jos dite