Quote (Tim_lopovaMIKI @ Wed, Oct 8 2008, 01:34pm)
opće nisam mislila na tebe, sve ovisi o osobi kaj za nju znači romantika svako ima drugačije viđenje
ma kako da ne! teorija relativizma vridi samo u fizici i to samo za neka područja a ne za sve živo i mrtvo!!!! zapamti to ili umri u neznanju!!!!!!
o osobi ne ovisi ama baš ništa!!! nema nikakvih *drugačijih* viđenja, postoji samo pravo ili točno viđenje i krivo, netočno, uvrnuto, lažno ima još puno naziva za to...
relativiziam ne vrijedi kad su u pitanju međuljudski odnosi, kod toga se zna kako šta ide i treba, i zna se točno kako šta nevalja netreba.
i da se sad vratim na ono ubijanje mačke i to da to nekom može bit ljepo i simpatično. osobno mislim da njih triba ubit kao spomenutu mačku pa nek onda vide kako je to lipo cool, simpa i romantično......