d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Nešto Najromantičnije što Sam Ikad Vidjela > Da Se Rasplačeš
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,218
Joined: Aug 17 2008
Gold: 0.00
Oct 7 2008 12:21pm
wow bas je to romanticno, po mogucnosti one iz djardina (okupljaliste kurva u st za one koji ne znaju) usput dobit koju bolest jer ipak joj klitoris visi ispod kolina

wow kako romanticno blush.gif
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Oct 7 2008 03:23pm
Quote (leona @ Tue, Oct 7 2008, 06:21pm)
wow bas je to romanticno, po mogucnosti one iz djardina (okupljaliste kurva u st za one koji ne znaju) usput dobit koju bolest jer ipak joj klitoris visi ispod kolina

wow kako romanticno  blush.gif


suza mi tece =((
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Oct 7 2008 03:56pm
ev pogleda san video.
na kraju videa piše nešto kao da ovaj bilder nije vidija tu žensku 2 godine a još je kao zaljubljen u nju.
i tamo joj po nekom polju piše poruku koju ova sigurno nemože pročitat.
pa nije to romantika!!!! to je patologija!!!!!!!!!
onaj ko piše poruke koje nemogu pročitat oni kojima su namjenjene je ili bolestan u glavu ili demagog!!
ovaj bilder je običan njonjo....imao je neku žensku pa nje više nema, a on nemože sebi doči.... koji klošar.. pfff
Member
Posts: 849
Joined: May 30 2008
Gold: 14.49
Oct 7 2008 03:59pm
Quote (Dr_Feelgood @ Tue, 7 Oct 2008, 22:56)
ev pogleda san video.
na kraju videa piše nešto kao da ovaj bilder nije vidija tu žensku 2 godine a još je kao zaljubljen u nju.
i tamo joj po nekom polju piše poruku koju ova sigurno nemože pročitat.
pa nije to romantika!!!! to je patologija!!!!!!!!!
onaj ko piše poruke koje nemogu pročitat oni kojima su namjenjene je ili bolestan u glavu ili demagog!!
ovaj bilder je običan njonjo....imao je neku žensku pa nje više nema, a on nemože sebi doči.... koji klošar.. pfff


ženska je poginula...
Member
Posts: 5,303
Joined: Jul 20 2006
Gold: 0.00
Oct 7 2008 04:29pm
Quote (leona @ Tue, Oct 7 2008, 07:21pm)
wow bas je to romanticno, po mogucnosti one iz djardina (okupljaliste kurva u st za one koji ne znaju) usput dobit koju bolest jer ipak joj klitoris visi ispod kolina

wow kako romanticno blush.gif


ovo s klitorisom zvuci slatko
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Oct 7 2008 04:41pm
Quote (Tim_lopovaMIKI @ Tue, Oct 7 2008, 09:59pm)
ženska je poginula...


pa o tome i govorim¨!!!!!!!!!!!!
kako ne shvačaš. koji je smisao pisat poruku koja ne može biti pročitana od osobe kojoj je namjenjena?
znači pročitat če je oni kojima nije namjenjena, ako pak hoče da poruku čitaju oni kojima nije namjenjenaonda je on demagog.
osim toga ljubavna poruka se nosi u srcu i govori ili piše se posebnoj osobi a ne na polju nekakvom s nekakvim kotačima od bagera...
Member
Posts: 1,218
Joined: Aug 17 2008
Gold: 0.00
Oct 7 2008 04:45pm
nek svak radi kako osjeca rolleyes.gif
Member
Posts: 5,303
Joined: Jul 20 2006
Gold: 0.00
Oct 7 2008 04:53pm
Quote (Dr_Feelgood @ Tue, Oct 7 2008, 11:41pm)
pa o tome i govorim¨!!!!!!!!!!!!
kako ne shvačaš. koji je smisao pisat poruku koja ne može biti pročitana od osobe kojoj je namjenjena?
znači pročitat če je oni kojima nije namjenjena, ako pak hoče da poruku čitaju oni kojima nije namjenjenaonda je on demagog.
osim toga ljubavna poruka se nosi u srcu i govori ili piše se posebnoj osobi a ne na polju nekakvom s nekakvim kotačima od bagera...


vouch to je patoloski problem... lik je preko mrtve cure mislio zbarit nes... omg...

naivke...
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Oct 7 2008 05:16pm
Quote (Legna @ Tue, Oct 7 2008, 10:53pm)
vouch to je patoloski problem... lik je preko mrtve cure mislio zbarit nes... omg...

naivke...


yap, to se da da isčitat iz konteksta, to je patologija a ne romantika....


leona ev nešto uistinu romantično za tebe

http://www.youtube.com/watch?v=jLwy2QuVOUE

eurythmics-love is a stranger

anne lenox je prekrasna wink.gif
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Oct 7 2008 06:57pm
Quote (Dr_Feelgood @ Wed, 8 Oct 2008, 01:16)
yap, to se da da isčitat iz konteksta, to je patologija a ne romantika....


leona ev nešto uistinu romantično za tebe

http://www.youtube.com/watch?v=jLwy2QuVOUE

eurythmics-love is a stranger

anne lenox je prekrasna wink.gif


bože sačuvaj, neki freak show iz osamdesetih...

This post was edited by nugard on Oct 7 2008 06:58pm
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll