Quote (Tim_lopovaMIKI @ Tue, Oct 7 2008, 09:59pm)
ženska je poginula...
pa o tome i govorim¨!!!!!!!!!!!!
kako ne shvačaš. koji je smisao pisat poruku koja ne može biti pročitana od osobe kojoj je namjenjena?
znači pročitat če je oni kojima nije namjenjena, ako pak hoče da poruku čitaju oni kojima nije namjenjenaonda je on demagog.
osim toga ljubavna poruka se nosi u srcu i govori ili piše se posebnoj osobi a ne na polju nekakvom s nekakvim kotačima od bagera...