d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Pisa Mi Se
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,208
Joined: Sep 9 2006
Gold: 20.00
Sep 29 2008 01:49pm
Quote (m4tej @ Sun, 28 Sep 2008, 18:47)
to je bio smijeh... ja na chanellu i dogovaraju se leona titan i yuck da idu na kavu... odem i napravim 10 brs vratim se ovi jos raspravljaju ono di cemo se nac ovo ono i kaze titan: ljudi odo ja moram u solin....
ja sam pisao od smijeha happy.gif (sad razakelu pravim guste)


tongue.gif
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll