Quote (m4tej @ Sun, 28 Sep 2008, 18:47)
to je bio smijeh... ja na chanellu i dogovaraju se leona titan i yuck da idu na kavu... odem i napravim 10 brs vratim se ovi jos raspravljaju ono di cemo se nac ovo ono i kaze titan: ljudi odo ja moram u solin....
ja sam pisao od smijeha

(sad razakelu pravim guste)