d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Cevapi > Very Nice
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,484
Joined: Nov 17 2007
Gold: 0.00
Sep 25 2008 04:34pm
Moguće da su i tu dobri ali se zna gdje su najbolji i to može svako potvrdit ko proba u ovim mjestima što sam naveo. biggrin.gif
Member
Posts: 3,184
Joined: Jan 19 2008
Gold: 650.00
Sep 26 2008 03:06pm

A nije ni pizza svigdje ista.
Jedna od najboljih je u Trstu u pizzeriji Vesuvio ( kraj Piazza Dalmacia).

A danas sam dosa iz Istambula, baklave su im stvarno zakon.
Member
Posts: 5,484
Joined: Nov 17 2007
Gold: 0.00
Sep 26 2008 03:15pm
Joj evo meni mati pravi baklavu sad (praznik uskoro).

Ima da se udebljam 2kg minimalno biggrin.gif
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Sep 28 2008 11:35am
Quote (Goddus @ Fri, Sep 26 2008, 09:15pm)
Joj evo meni mati pravi baklavu sad (praznik uskoro).

Ima da se udebljam 2kg minimalno biggrin.gif


ja to volim al ne previse jer mi je preslatko Oo
Member
Posts: 1,218
Joined: Aug 17 2008
Gold: 0.00
Sep 28 2008 12:43pm
Quote (Dalmos @ Fri, Sep 26 2008, 11:06pm)
A nije ni pizza svigdje ista.
Jedna od najboljih je u Trstu u pizzeriji Vesuvio ( kraj Piazza Dalmacia).

A danas sam dosa iz Istambula, baklave su im stvarno zakon.



ZLATNA VRATA

nigdi na sivtu nije tako dobra tongue.gif drool.gif drool.gif drool.gif drool.gif drool.gif
Member
Posts: 5,484
Joined: Nov 17 2007
Gold: 0.00
Sep 28 2008 01:59pm
Quote (m4tej @ Sun, Sep 28 2008, 07:35pm)
ja to volim al ne previse jer mi je preslatko Oo


ehh...onda nisi pravi ljubitelj slatka biggrin.gif
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Sep 29 2008 08:07am
Quote (Goddus @ Sun, Sep 28 2008, 07:59pm)
ehh...onda nisi pravi ljubitelj slatka biggrin.gif


hehe... volim ja to za popizdit al u malim kolicinama =))
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll