Quote (Dalmos @ Wed, Sep 10 2008, 11:25pm)
Valjda nas spusti na zemlju,bili smo postali bahati. A ja mislim da bi od nasih u njihovoj momcadi mogao igrati jedino Srna.
ma meštre to je balun !!!!!!!
ne dobija favorit uvjek, zato i je to zanimljivo gledat
kad bi uvjek isti dobivali a uvjek isti gubili to niko nebi tija gledat ....
mislin da su braća kovač zrila za penziju....dolaze mladi koji mogu više trčat....
p. s: leona daj malo pripazi na rijenik eh, nije baš lipo čut od mlade gospođice takove beside ^^