d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > ... Engleska Bit će Zemlja Proleterska... > Amo, Vamo Rezultate Na Sunce!
Prev1234567Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,408
Joined: Nov 24 2007
Gold: 1,040.00
Sep 11 2008 02:19am
jebote biggrin.gif dobri ste samo za nafilovat paprika biggrin.gif cccccccc

ali zato golijada kod nas laugh.gif drool.gif 7-0
Member
Posts: 12,666
Joined: Jun 6 2006
Gold: 0.00
Sep 11 2008 03:30am
Quote (Draganwtf @ Thu, Sep 11 2008, 08:19am)
jebote biggrin.gif dobri ste samo za nafilovat paprika biggrin.gif cccccccc

ali zato golijada kod nas laugh.gif drool.gif 7-0


cek reci mi ko vam je trener ^^?
Member
Posts: 7,408
Joined: Nov 24 2007
Gold: 1,040.00
Sep 11 2008 04:34am
Quote (ivangozu @ Thu, 11 Sep 2008, 11:30)
cek reci mi ko vam je trener ^^?


BOSANAC

cek reci mi koliko bosanaca ima u vasoj ekipi? sleep.gif


ali ne samo u fudbalu/nogometu nego i u kosarci rukometu tenisu mozda ? hmm odbojka ? treba li da dalje nabrajam ?

This post was edited by Draganwtf on Sep 11 2008 04:36am
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Sep 11 2008 05:07am
Kad se triba pohvalit onda im Hrvati odjedanput postaju bosanci a kad su u pitanju prava tih istih Hrvata u toj istoj Bosni onda imamo činjenicu da nemaju svojeg entiteta, pa čak ni televiziju na svom jeziku a i svaki dan njihov broj opada, tako da će vjerojatno za desetak godina bit nacionalna manjina ka Srbi u Hrvatskoj.

This post was edited by nugard on Sep 11 2008 05:08am
Member
Posts: 849
Joined: May 30 2008
Gold: 14.49
Sep 11 2008 07:22am
Sve su krivi novinari koji uvijek razviču dobit ćemo mi bla bla i na kraju dobijemo kurac uvijek sjebu sve ffs sleep.gif
Member
Posts: 9,747
Joined: Mar 6 2005
Gold: 680.00
Sep 11 2008 07:28am
Quote (Tim_lopovaMIKI @ Thu, 11 Sep 2008, 15:22)
Sve su krivi novinari koji uvijek razviču dobit ćemo mi bla bla i na kraju dobijemo kurac uvijek sjebu sve ffs  sleep.gif


Nije istina ... za sve su krivi IGRACI ... nek nauce igrat vise napokon ... ako ih 100 % ne igra odma gotovo nemogu bez jednog igraca igrat il ono od njih 30 jedan ozljedjen gotovo ... PFF !!!
Member
Posts: 6,208
Joined: Sep 9 2006
Gold: 20.00
Sep 11 2008 08:44am
Quote (nugard @ Thu, 11 Sep 2008, 12:07)
Kad se triba pohvalit onda im Hrvati odjedanput postaju bosanci a kad su u pitanju prava tih istih Hrvata u toj istoj Bosni onda imamo činjenicu da nemaju svojeg entiteta, pa čak ni televiziju na svom jeziku a i svaki dan njihov broj opada, tako da će vjerojatno za desetak godina bit nacionalna manjina ka Srbi u Hrvatskoj.


ovo je tija rec sjor nugard



tako i bit ce! happy.gif
Member
Posts: 5,303
Joined: Jul 20 2006
Gold: 0.00
Sep 11 2008 08:55am
Quote (Razakel @ Thu, Sep 11 2008, 03:44pm)
ovo je tija rec sjor nugard

http://hrvatska.friendpages.com/photos/52/348952.main.jpg
tako i bit ce! happy.gif


haha, sve do Zemuna!! tongue.gif
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Sep 11 2008 08:58am
Quote (Razakel @ Thu, Sep 11 2008, 02:44pm)
ovo je tija rec sjor nugard

http://hrvatska.friendpages.com/photos/52/348952.main.jpg

tako i bit ce! happy.gif


zašto zagreb i banja luka imaju kockastu oznaku a ostali gradovi okruglu? tongue.gif
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Sep 11 2008 09:05am
Quote (Dalmos @ Wed, Sep 10 2008, 11:25pm)
Valjda nas spusti na zemlju,bili smo postali bahati. A ja mislim da bi od nasih u njihovoj momcadi mogao igrati jedino Srna.


ma meštre to je balun !!!!!!!
ne dobija favorit uvjek, zato i je to zanimljivo gledat
kad bi uvjek isti dobivali a uvjek isti gubili to niko nebi tija gledat ....
mislin da su braća kovač zrila za penziju....dolaze mladi koji mogu više trčat....

p. s: leona daj malo pripazi na rijenik eh, nije baš lipo čut od mlade gospođice takove beside ^^
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev1234567Next
Add Reply New Topic New Poll