Eh. Vidjeh te reklame vec davno prije i stvarno su odradene 300% bolje od ovih nasih gdje se "lak prolije po parketu". Malo pokazat kako njihovo zlato kojem su kupili crnog BMW-a leti kroz sajbu i udara u drvo glavom koja puca ko lubenica... pa ce onda valjda razmislit dal ce ga odgajat da s upaljenim maglenkama bez zmigavca na krilima narodnjaka ganja slalom pri 180km/h po Slavonskoj. Nikom ne zelim zlo, al kad ne postoji svjest kod takvih da zapravo kotrljaju po cestama tonu metala, pitanje je dana kad ce zavrsit pod zemljom. Ili sto je najgore, strpat ce svog suvozaca ili neko dijete pod zemlju.