d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Slaven Belupo!!! > Gz, Gosu...
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,484
Joined: Nov 17 2007
Gold: 0.00
Aug 31 2008 04:17am
Quote (becke @ Fri, Aug 29 2008, 10:10am)
Gz...


Member
Posts: 849
Joined: May 30 2008
Gold: 14.49
Aug 31 2008 05:20am
Svaka čast slaven
Member
Posts: 3,904
Joined: Oct 15 2005
Gold: 0.45
Sep 1 2008 11:15am
Quote (The_Outsider @ Thu, Aug 28 2008, 11:23pm)
DINAMO


pusiona hehehe
Member
Posts: 3,184
Joined: Jan 19 2008
Gold: 650.00
Sep 1 2008 05:11pm
Naravno da je sve u lovi. ali treba bit realan.
Cast izuzetcima ali obicno su nogometasi bez skole i sta zaradi dok igra mu je za cili zivot i ne treba ih puno osudjivati.
Ali ne treba od njih stvarati neke heroje.
Balic je vec 5 g najbolji rukometas na svijetu a u novinama je manje zastupljen od na pr.Hrgovica.
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Sep 1 2008 06:00pm
hrvati jednako nogomet

ostale sportove pratimo kad imamo predstavnike i to samo na velikim natjecanjima (olimpijadi, europskom i svjetskom prvenstvu)

Member
Posts: 6,208
Joined: Sep 9 2006
Gold: 20.00
Sep 2 2008 10:43am
Quote (nugard @ Tue, 2 Sep 2008, 01:00)
hrvati jednako nogomet

ostale sportove pratimo kad imamo predstavnike i to samo na velikim natjecanjima (olimpijadi, europskom i svjetskom prvenstvu)


e i?
sta onda?
sad ja triban plakat za gimnasticarima koji se muce i odricaju 5 puta vise za manje pare?

bitno je samo da ako zelis pratit sinkronizirano plivanje mozes, niko ti ne brani, sve dok se to ne promini onda je ok
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Sep 2 2008 11:03am
nisi me shvatija, to što san gore napisa odnosi se na 99% Hrvata, a tu i sebe ubrajam
Member
Posts: 6,208
Joined: Sep 9 2006
Gold: 20.00
Sep 2 2008 01:20pm
Quote (nugard @ Tue, 2 Sep 2008, 18:03)
nisi me shvatija, to što san gore napisa odnosi se na 99% Hrvata, a tu i sebe ubrajam


wink.gif
Member
Posts: 5,484
Joined: Nov 17 2007
Gold: 0.00
Sep 2 2008 03:50pm
Dobri su pravo -.-
Member
Posts: 3,184
Joined: Jan 19 2008
Gold: 650.00
Sep 3 2008 07:23am
Kazu Australci : Kakav je to sport di je lopta okrugla pa znas di ce se odbit, dosadno.

A u Americi je interesantna pojava da puno mladih voli igrat rekreativno nogomet ali ga ne gledaju jer im je dosadan.
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll