[QUOTE=m4tej,Tue, Aug 26 2008, 12:15pm][QUOTE=Dr_Feelgood,Mon, Aug 25 2008, 10:54pm][QUOTE=speedking,Mon, Aug 25 2008, 07:05am]
vozin hondu civic iz 93.
93.? ma to čekićem uredi da izgleda ka da je iz 1945....lol[/QUOTE]
cekic, slon, zid, malo zavaris....
ko na reklami za peugeot

evo na za one koji nisu vidili iako se nadam da nema takvih xD
http://www.youtube.com/watch?v=WR4XvsNenk8[/QUOTE]
nn peugeot