Quote (Bonno @ Wed, Aug 20 2008, 07:46pm)
Ja sam 93 ti si 85. 8 god stariji od mene ali znam da sam se nagledao puno auta u mojih 15 god i znam sto valja tj. stari mi ima 2 ducatia i golfa u garazi a vrijedjanje i to "ah 93 god" mi nn od tebe. Taj tvoj
plasticni paket mi nis ne znaci jer volim aute koje ce se zauvijek pamtit kao npr oldtimeri . Ali ipak svako ima svoj ukus pa radi sta oces

jeben karavancek... ja sam ljubitelj karavana^^
nego... evo posto sam prije par dana kupio svoj! prvi auto da se pohvalim XD


sljedeca investicija... felge